ProDeti.cz

ProDeti.cz 4 % zpátky z každého nákupu

ProDeti.cz
 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

ProDěti.cz je nákupní klub pro maminky a děti, kde najdeš dětské oblečení a obuv, hračky, hry, plenky, dětskou výživu a široký sortiment kojeneckých potřeb. Navíc každý den nabízí e-shop nové, výhodně, časově omezené nabídky.

Vratné
peníze
4 %
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!
Nezapomeň využít při nákupu
slevový kupon nebo akci

Takto jsme vrátili peníze u ProDeti.cz již více než 4200×!

Z nákupu na ProDeti.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 4 % zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Slevové kupony a kódy ProDeti.cz

Slevové kódy zlevní zboží ještě před zaplacením. Využij u ProDeti.cz dvojitou výhodu: slevu před zaplacením a zpětně i „vratné peníze“ v případě, že půjdeš do obchodu přes tlačítko „Přejít do obchodu“.

 • Sleva 100 Kč Platí do: 22.10.2017 Zobrazit kód Sleva 100 Kč při nákupu nad 1 000 Kč
  ONARIJEN17
  ?
  + 4% vratné peníze! | Použito: 18x

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u ProDeti.cz

 • V případě platby pomocí kupnajisto je nutné dokončit celý proces platby okamžitě, tj. je nutné se dostat opět na stránku prodeti.cz, kde ti je potvrzeno přijetí objednávky.
 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohly zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com Mall.cz Pilulka.cz Tchibo.cz Booking.com Kasa.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít