Bonprix.cz

Bonprix.cz 4.5 % zpátky z každého nákupu

Bonprix.cz
 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

Mezinárodní zásilkový obchodní dům Bonprix.cz nabízí široký sortiment oblečení pro muže, ženy, děti. Najdeš zde obuv a doplňky do domácnosti.

Vratné
peníze
4.5 %
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!
Nezapomeň využít při nákupu
slevový kupon nebo akci

Takto jsme vrátili peníze u Bonprix.cz již více než 33000×!

Slevové kupony a kódy Bonprix.cz

Slevové kódy zlevní zboží ještě před zaplacením. Využij u Bonprix.cz dvojitou výhodu: slevu před zaplacením a zpětně i „vratné peníze“ v případě, že půjdeš do obchodu přes tlačítko „Přejít do obchodu“.

 • Sleva 15 % Platí do: 26.10.2020 Zobrazit kód Slevový kód 15%
  2610
  ?
  Poznámka: 15%
  + 4.5% vratné peníze! | Použito: 2x

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u Bonprix.cz

 • Speciální upozornění pro Bonprix: Silně doporučujeme přecházet do obchodu Bonprix pouze přes VratnePenize.cz (tj. ne přímo, přes odkazy v e-mailu, přes reklamu a jiné cizí odkazy vedoucí na Bonprix). Pokud přejdete do obchodu jinak než přes VratnePenize.cz, doporučujeme s přesměrováním přes náš odkaz počkat min. 30 minut a poté kliknout na naše tlačítko "Přejít do obchodu" a následně dokončit nákup. To by mělo minimalizovat riziko nepřipsání cashbacku.
 • Informaci o čekajících vratných penězích získáš u Bonprix se zpožděním, max. však do 10 dnů od nákupu. Za toto informační zpoždění se moc omlouváme.
 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohly zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz AboutYou.cz Notino.cz KnihyDobrovsky.cz Lekarna.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít