Přihlásit se Registrovat

O nás

Základní informace

Portál VratnéPeníze.cz provozuje mediální skupina MAFRA, a.s., která je známá díky webům jako je např. iDnes.cz, Lidovky.cz, deník Metro, AkcniCeny.cz a podobně. Portál VratnéPeníze.cz je důvěryhodný a spokojeně jej využívá více jak 200 000 spokojených zákazníků.

Web VratnéPeníze.cz je takzvaný cashback portál, který vám zajistí vrácení části peněz zpět z každého nákupu ve spolupracujících e-shopech.

Portál VratnéPeníze.cz provozuje:

MAFRA, a.s. Karla Engliše 519/11 150 00 Praha 5 IČO: 45313351 DIČ: CZ45313351

Více informací o společnosti naleznete ZDE.

Kontaktní formulář

Netřeba spěchat – vratné peníze připisujeme max. do 5 pracovních dnů od nákupu. Pokud je nákup starší a vratné peníze nejsou připsány na vašem účtu ani v čekajícím stavu, určitě nás o tom informujte.

Speciální formulář – velice nám pomůže, když nám vyplníte jednoduchý reklamační formulář, ve kterém vyplníte čas nákupu, kde jste nakupoval/a a číslo objednávky.

Nákup byl nezaplacen, vrácen nebo stornován – vratné peníze jsou vypláceny pouze za uskutečněné nákupy.

Administrativní chyba na straně obchodu – nestává se často, ale vyloučit to 100% nelze.

Nestandardní nákup – např. zboží nebylo na skladě, objednávka byla změněna a získala tak jiné označení, jakékoliv zpětné úpravy objednávek mohou způsobit, že jsou vratné peníze zamítnuté. To lze napravit, ale musíte nás o tom informovat.

Nepovolený slevový kupón – pokud použijete slevový kupón, který není zveřejněn na VratnéPeníze.cz, nemůžeme 100% garantovat, že budou vratné peníze schváleny. Ze zkušenosti ale víme, že to většinou není problém.

Doba schválení „čekajících vratných peněz“ je u každého obchodníka individuální a náš portál ji nemůže ovlivnit. Pokud vidíte uskutečněný nákup v sekci „Transakce“, můžete si být jisti, že o nákupu víme a evidujeme ho. Pokud byl nákup řádně zaplacen a nevrácen, vaše vratné peníze budou zajisté schváleny.

Z obchodů získáváme reporty zaplacených objednávek jen nárazově, v časových intervalech, které musíme respektovat. Ve chvíli, kdy máme garantováno, že byl nákup zaplacen, okamžitě schválíme i vaše vratné peníze.

Obchod nám schválí provize pouze za reálné nákupy.

Dobu schválení ovlivňuje: možnost vrácení zboží do 14 dnů, možnost reklamace, možnost pozdějšího odběru zboží, administrativní náročnost schválení provizí na straně obchodu, nestandardní podmínky apod.

Je doba již příliš dlouhá?

Neváhejte nás informovat o příliš dlouhé čekající době ve formuláři níže nebo na e-mailu info@vratnepenize.cz.

DPH a jiné poplatky - vratné peníze jsou vypláceny jen z ceny zboží nebo služby bez DPH, poštovného a dalších poplatků. Obchodníci bohužel poskytují provizi pro zaslání vratných peněz pouze ze základní ceny objednávky.

Kredity a slevové kupony – pokud byl při platbě použit kupón nebo kredit daného obchodu, je celková částka snížena o tuto slevu.

Cizí měna – jestli platíte v obchodě Kč, € nebo USD, může docházet k menším nesrovnalostem ve výpočtu. Měření vratných peněz i v českých obchodech může probíhat přes cizí měnu, což způsobí, že vratné peníze nedokážeme vypočítat úplně přesně. Rozdíly jsou však minimální.

Nesedí vám významně suma vratných peněz i přes výše zmíněné důvody? Informujte nás.

Děkujeme, že jste VratnéPeníze.cz doporučil/a dál! Vydělávat nakupováním – komu by se to nelíbilo.

Unikátní odkaz – nový uživatel musí provést registraci přes váš unikátní odkaz, který najdete po přihlášení v sekci "Doporučení příteli". na stejné stránce můžete sledovat, zda je konkrétní doporučený uživatel evidován.

Splnění podmínek - Bonus se vám připíše v momentě, kdy nový uživatel nakoupí v celkové hodnotě min. 1 000 Kč bez DPH do 3 měsíců od registrace a získá za tyto nákupy námi schválené „vratné peníze“. Nákupy lze sčítat (např. 2 v hodnotě 500 Kč) a rozhodné období 3 měsíce platí už pro čekající vratné peníze.

Pokud doporučený uživatel nakoupí, tak je nutné ještě počkat, až mu budou tyto získané vratné peníze schváleny. V praxi vám bonus můžeme připsat i několik týdnů po tom, co doporučený uživatel nakoupil.

Máte na nás dotaz? Neváhejte a ptejte se nás ve formuláři nebo na e-mailu info@vratnepenize.cz

Je nám velice líto, ale pokud nebyl nákup uskutečněn proklikem přes VratnéPeníze.cz, není možné vám zpětně vyplatit vratné peníze.

Proč?

VratnéPeníze.cz fungují na provizním principu. Obchod nám vyplatí provizi jen v případě, že jste před nákupem přešel/šla přes naše stránky. O tuto provizi se s vámi pak podělíme.

Co mohu udělat do budoucna?

Nákupní Připomínáček – velice šikovný hlídač, který vás upozorní, když půjdete do obchodu napřímo a ne přes VratnéPeníze.cz. Navíc za první instalaci Připomínáčku vás odměníme bonusem 20 Kč.

Máte na nás dotaz? Neváhejte a ptejte se nás ve formuláři nebo na e-mailu info@vratnepenize.cz

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se