Dotazy týkající se cashback odměn

Dotazy a reklamace týkající se cashbacku směřujte prosím vždy na portál VratnePenize.cz a ne na konkrétní obchody.

Děkujeme, že jste VratnéPeníze.cz doporučil/a dál! Vydělávat nakupováním – komu by se to nelíbilo.

Unikátní odkaz – nový uživatel musí provést registraci přes váš unikátní odkaz, který najdete po přihlášení v sekci "Doporučení příteli". na stejné stránce můžete sledovat, zda je konkrétní doporučený uživatel evidován.

Splnění podmínek - Bonus se vám připíše v momentě, kdy nový uživatel získá 100 Kč schváleného cashbacku z nákupů do 6 měsíců od registrace.

Pokud doporučený uživatel nakoupí, tak je nutné ještě počkat, až mu budou tyto získané vratné peníze schváleny. V praxi vám bonus můžeme připsat i několik týdnů po tom, co doporučený uživatel nakoupil.

Máte na nás dotaz? Neváhejte a ptejte se nás ve formuláři nebo na e-mailu info@vratnepenize.cz

Je nám velice líto, ale pokud nebyl nákup uskutečněn proklikem přes VratnéPeníze.cz, není možné vám zpětně vyplatit vratné peníze.

Proč?

VratnéPeníze.cz fungují na provizním principu. Obchod nám vyplatí provizi jen v případě, že jste před nákupem přešel/šla přes naše stránky. O tuto provizi se s vámi pak podělíme.

Co mohu udělat do budoucna?

Nákupní Připomínáček – velice šikovný hlídač, který vás upozorní, když půjdete do obchodu napřímo a ne přes VratnéPeníze.cz. Navíc za první instalaci Připomínáčku vás odměníme bonusem 20 Kč.

Máte na nás dotaz? Neváhejte a ptejte se nás ve formuláři nebo na e-mailu info@vratnepenize.cz

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se