Booking.com

Booking.com až 4 % zpátky z každého nákupu

Booking.com
 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

Booking je největší online rezervační systém hotelů na světě. Pokud si chcete rezervovat hotel nebo hostel je Booking pro vás to pravé místo. Získej odměnu až 3 % přímo od VratnéPeníze.cz za využívání Booking.

Vratné
peníze
2 - 4 %
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!

Jak zajistit, aby se nákup zaznamenal?

Během nákupu na Booking musíte vidět logo "Ve spolupráci s VratnéPeníze.cz".
Pokud takové logo nevidíte, proklikněte se přes VratnéPeníze.cz znovu.Upozornění booking

 

Booking.com je jedním z největších rezervačních portálů na světě. Najdete zde více než 28 000 000 evidovaných ubytovacích jednotek ve více než 229 zemích a teritoriích. Každý den, uživatelé Booking.com si rezervují více než 1 550 000 nocí! Proč je Booking.com tak úspěšný a oblíbený u cestovatelů po celém světě? Důvodů je hned několik.

Garance nejnižší ceny

Pokud najdete konkurenční nabídku se stejnými parametry, tj. stejný typ ubytování, stejný termín, stejné storno podmínky, Booking.com Vám rozdíl v ceně vyrovná. Více o této službě najdete zde.

Transparentní ceny

Na Booking.com najdete kompletní ceny, tj. částku za ubytování, stravu, místní poplatky a daně. Samotné užívání a rezervace jsou zdarma! S Booking.com tedy vždy víte, jaký je konečný účet za Váš pobyt.

Virtuální asistent

Booking.com disponuje službou virtuálního asistenta, který je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Asistent Vám pomůže s dodatečnými požadavky, jako jsou např.:

 • změna příjezdu či odjezdu
 • rezervace parkovacího místa
 • přistýlka, případně i postel navíc

Široká nabídka ubytování

Jak již bylo uvedeno výše, na Booking.com najdete více než 28 000 000 ubytovaných prostor v 229 zemích a teritoriích, což z něj dělá největší světovou databázi nejlepších ubytování. Najdete zde jak jednotky za příznivou cenu pro nenáročné uživatele, tak vyhlášené luxusní destinace.

Zákaznická podpora

Booking.com nabízí svým klientům nepřetržitou asistenci ve 40 jazycích. Pracovníci Booking.com jsou připraveni Vám zodpovědět dotazy k ubytování, řešit s Vámi změny rezervací či Vám pomoci s domožením se služeb, které jste si zaplatili. Díky tomu, s Booking.com se nemusíte bát vycestovat do země s oficiálním jazykem, kterému nerozumíte. Zákaznickou podporu můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu či kontaktního formuláře uvedeného přímo na stránkách www.booking.com.

Jednoduchá rezervace

Díky Booking.com se nemusíte učit nové a nové rezervační systémy jednotlivých hotelů. Na pár kliknutí si rezervujete ubytování po celém světě. Booking.com po svých uživatelích vyžaduje minimum informací a tento portál mluví i Vaším jazykem. Zároveň, přímo na webu také najdete přehled svých rezervací, který obsahuje vše potřebné informace jako:

 • název ubytovací jednotky
 • datum příjezdu a odjezdu
 • typ rezervovaného ubytování
 • cenu

Platbu za ubytování realizuje samotné ubytování, využít můžete všechny platební metody akceptované tímto ubytováním. V některých případech, ubytování si do Vašeho příjezdu, resp. uhrazení ceny za ubytování na místě, může blokovat na Vaší platební kartě celou či část ceny ubytování.

Storno ubytování

Booking.com používá pro všechna registrovaná ubytování jednotný systém storno podmínek. Na webu www.booking.com se vždy dozvíte, jaké jsou možnosti zrušení Vaší rezervace, tj. do kdy je možné rezervaci zrušit a s jakými podmínkami. Informace o storno podmínkách se na Booking.com dozvíte již v přehledu ubytování, tj. nečekají Vás žádná nepříjemná překvapení. Již v době rezervace tedy víte, jaké jsou Vaše možnosti storna. Zpravidla se jedná o:

 • plnou refundaci bez poplatků, tj. všechny peníze dostáváte zpět
 • částečnou refundaci, tj. zpět dostáváte část peněz
 • nemožnost refundace, tj. i v případě zrušení, ubytování Vám bude účtováno

 

Storno je možné učinit přímo na webu www.booking.com, a to v přehledu Vašich rezervací. Zrušení proběhne okamžitě a informace o něm se Vám zobrazí přímo u detailu ubytování, viz příklad níže:

Doplňkové služby

Kromě ubytování, na Booking.com si můžete rezervovat i pronájem automobilu, místo v restauraci či koupit letenky. Veškeré tyto rezervace lze snadno spravovat z Vašeho uživatelského účtu.

Postup založení účtu na Booking.com

 1. navštivte internetovou stránku www.booking.com
 2. v pravé horní části obrazovky klikněte na tlačítko „Registrujte se“
 3. zvolte možnost registrace:
  1. klasiky: vložte Vaši e-mailovou adresu a zvolte si heslo
  2. pomocí Vašeho účtu na Facebook: klikněte na „Zaregistrujte se přes Facebook“
  3. pomocí Vašeho účtu na Google: klikněte na „Zaregistrujte se přes Google“
 4. hotovo!


Číst dále

Takto jsme vrátili peníze u Booking.com již více než 71700×!

Booking.com aktuálně nenabízí žádný slevový kupón nebo kód | Podívej se na slevové kupóny a kódy ostatních obchodů.

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u Booking.com

 • Odměnu v podobě "vratných peněz" vyplácí portál VratnéPeníze.cz a ne Booking.com!
 • Vratné peníze budou vyplaceny jen v případě, že byla použita stejná karta při platbě jako při rezervaci (platby v hotovosti jsou v pořádku).
 • Výše odměny se odvíjí od provize Booking.com a typu ubytování, lokality a sezóny a pohybuje se v rozmezí 2-3%.
 • Aby se vratné peníze zaznamenaly správně, je nutné provést rezervaci bezprostředně po prokliku z webu VratnePenize.cz, tzn. v momentě rezervace musí být v horní části vidět logo VratnePenize.cz. Pokud je rezervace dokončena v jiném okně bez loga, vratné peníze nebudou připsané!!!
 • K úspěšnému získání vratných peněz je nutné mít v době rezervace zobrazeno logo VratnéPeníze.cz přímo na stránce booking.com v horní části obrazovky.
 • Pokud jste rezervaci provedli přes firemní účet u Bookingu není schválení vratných peněz garantováno.
 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohly zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz Notino.cz KnihyDobrovsky.cz AboutYou.cz Pilulka.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít