Chtěli byste vyrazit na dovolenou někam dál než jen na chalupu za babičkou, ale máte malé děti a bojíte se, jak celá cesta bude probíhat?

Cestování s dětmi může být pěkně náročné. Proto jsme pro vás připravili malý návod, jak to zvládnout lépe. Také v článku naleznete hotely, které jsou vhodné pro dovolenou s dětmi a zároveň ušetříte až 4 % z každé rezervace.

V případě, že plánujete cestu veřejnou dopravou, myslete i na ostatní účastníky cesty a připravte děti na dlouhou a náročnou cestu. S našimi tipy by to měla být hračka.

A jak tedy na to?

Naplánujte si cestu
Pokud pojedete autem, určete si už předem místa, na kterých budete stavět a dělat přestávky na oddych, WC a občerstvení. Pokud plánujete cestu jiným dopravním prostředkem, mějte v oku jízdní řády, no a pro případ, že poletíte letadlem, si připravte pevné nervy a špunty do uší :).

Zajistěte zábavu
Ať už zvolíte jakýkoliv typ dopravy na rodinnou dovolenou, doporučujeme sáhnout po tabletu. Stáhnete do něj pohádky i hry a děti zabaví na dlouhou chvíli. Pokud jste odpůrci technologií, zkuste obyčejně knížku nebo jinou hru na cestu.

Cestovani

Tablet ZDE , Kniha ZDE , Hry na cestu ZDE

Připravte dostatek občerstvení
Asi nikdo z nás se nechce potýkat na cestě s hladovým a žíznivým dítkem. Připravte si na cestu zásobu jídla třeba do chladících boxů nebo termo tašek a mějte po ruce dostatek tekutin. Zkuste se vyhnout sladkostem a slazeným nápojům, zbytečně byste vyvolali přebytek energie a následné podráždění.

Parádní boxy naleznete ZDE a to dokonce s cashbackem až 2 %.

Pohodlně se oblečte
Pohodlí na prvním místě. Tepláky, legíny, mikiny a pohodlné boty – to je základ pro pohodlí na cestách. Jestli to chcete ještě vylepšit, sbalte s sebou i polštářky a deky, ať je cesta co nejvíce komfortní. Pokud budou na cestě spokojené děti, určitě budete mít klidnější cestu i vy.

Vše potřebné už víte, ale ještě je potřeba vymyslet, kam se vlastně vydáte...

Ideálním místem pro rodinnou dovolenou v dojezdové vzdálenosti je podle nás Wellness Hotel Vista.

CestovaniHotel se nachází na Dolní Moravě a kromě krásného wellness, které si užije celá rodina, nabízí i doprovodný animační program pro děti. V ceně ubytování je i výtečná snídaně. V okolí naleznete turistické atrakce jako jsou třeba Vodopády Malé Moravy nebo Stezku v oblacích.

Rezervovat s cashbackem až 4 %

Pokud nechcete zůstávat v České republice, ale cestujete autem, doporučujeme oblíbenou destinaci, a to Chorvatsko. Chorvatsko je pro vás skvělá volba v případě, že chcete být v dojezdové vzdálenosti od domova, ale i tak si užít all inclusive dovolenou a dětem dopřát hrátky v bazénu a animační program. Zajisté oceníte i průzračně čisté moře a přátelskou náturu Chorvatů na každém kroku.

TUI BLUE Adriatic Beach s cashbackem až 4 %

CestovaniNo a pro cestovalské rodinky, které se toho nebojí, tu máme krásný resort s ultra all inclusive a animačním programem pro děti v Turecku. Cesta letadlem trvá zhruba 3h, ale po přečtení tohoto článku věříme, že i takovou cestu s dětmi zvládnete.

Rezervovat s cashbackem až 4 %

Lara Barut Collection s cashbackem až 4 %

Cestovani

Rezervovat s cashbackem až 4 %

Jak nakoupit s cashbackem:
K úspěšnému získání vratných peněz je nutné mít v době rezervace zobrazeno logo VratnéPeníze.cz přímo na stránce Booking.com v horní části obrazovky. Toto logo se při správně provedené rezervaci propíše i do potvrzovacího e-mailu.

Booking