KnihyDobrovsky.cz

O KnihyDobrovsky.cz

Obrovský výběr knih + všechny oblíbené knížky skladem! Desítky prodejen, tisíce výdejních míst a miliony spokojených zákazníků. Využijte dopravu zdarma při nákupu nad 899 Kč!

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč
Nakupujte, získejte peníze zpět a
50 Kč vstupní bonus.
Registrovat přes Google
nebo

Více informací

Online knihkupectví nabízí tisíce knižních titulů pro děti i dospělé. Knižní novinky, světové bestselery, knižní klasiky českých i zahraničních autorů, ale také učebnice, stolní hry, diáře a další papírenské zboží. To vše objednáte jednoduše online a necháte si je doručit na prodejnu, odběrové místo nebo přímo domů. 

Od pultíku s knihami po úspěšné knihkupectví

Příběh knih Dobrovský se začal psát roku 1990, kdy manželé Dobrovští prodávali knihy na malém pultíku na pražském Pankráci. Postupně se vypracovali na zavedené knihkupectví, které má v současnosti 36 kamenných poboček po celé republice. Knihy Dobrovský zároveň fungují jako online knihkupectví.

Knihy pro děti a dospělé 

V sortimentu online knihkupectví naleznete široké množství knižních titulů pro všechny věkové kategorie. Nechybí česká i světová beletrie, detektivky, sci-fi a fantasy, knihy pro ženy, ale i literatura faktu, duchovní literatura, odborná literatura, učebnice a cizojazyčné publikace.

Tištěné knihy, audioknihy a e-knihy

Tradiční tištěné knížky mezi čtenáři stále vedou, stále větší popularitě se těší i elektronické knihy. Vyberte si knižní titul, který vás láká, zaplaťte a e-kniha vám bude okamžitě zaslána ke stažení. Dáváte přednost poslechu před četbou? Podívejte se do sekce audioknihy, kde si určitě vyberete ze stovek namluvených knih.

Každý měsíc nové tituly

Do knihkupectví Dobrovský jsou každý měsíc dodávány stovky nových knížek. Jde vám z takového množství hlava kolem? Sečtělí knihkupci a kurátoři vám s jejich výběrem rádi poradí. Spojte se s nimi přes infolinku, e-mail nebo kontaktní formulář. 

Novinky ze světa knih

Zajímají vás novinky ze světa knih? Nechte si zasílat pravidelný přehled na svůj e-mail a přihlaste se k odběru newsletteru. Takhle vám nic neuteče, a navíc dostanete možnost využít zajímavé slevové nabídky. Pro knižní nadšence Dobrovský pravidelně aktualizuje svůj blog, kde si přečtete knižní recenze a další zajímavosti.

Stolní hry, papírnictví a dárkové zboží

Kromě množství knih na e-shopu www.knihydobrovsky.cz pořídíte také stolní hry, karty, puzzle, hry pro jednoho hráče i erotické hry pro dospělé. Seženete tu také luxusní diáře a zápisníky, školní potřeby a fotoalba. Chybí vám inspirace na dárky pro své blízké? Dobrovský přináší i tipy na dárky, které si ve stejnojmenné sekci můžete rovnou objednat.

Firemní benefity a výhodné nakupování

Při platbě na e-shopu Knihy Dobrovský můžete využít firemní benefity Benefit Plus. Knihkupectví nabízí také dárkové knižní poukazy pro firmy. Pokud chcete nakupovat knihy ještě výhodněji, zapojte se do zákaznického programu Knihy Dobrovský a ušetřete.

Podobné obchody

Luxusni-pera.cz Luxusni-pera.cz
Přejít do obchodu
Esennce.cz Esennce.cz
Přejít do obchodu
Sexicekshop.cz Sexicekshop.cz
Přejít do obchodu
Xzone.cz Xzone.cz
Přejít do obchodu
Popron.cz Popron.cz
Přejít do obchodu
Kokiskashop.cz Kokiskashop.cz
Přejít do obchodu
AliExpress.com AliExpress.com
Přejít do obchodu
Pilulka.cz Pilulka.cz
Přejít do obchodu

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se