Invia.cz

O Invia.cz

Invia.cz je největší online prodejce zájezdů v České republice, který nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří. Last minute zájezdy, ubytování v ČR i ve světě.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč
Nakupujte, získejte peníze zpět a
50 Kč vstupní bonus.
Registrovat přes Google
nebo

Více informací

Za nákup na Invia.cz nelze nárokovat cashback.

Odměnu, kterou získáme za Váš nákup díky prokliku z VratnePenize.cz, pošleme na charitu Nadaci Terezy Maxové dětem. Vás dovolená nebude stát ani o korunu navíc, díky prokliku z VratnéPeníze.cz budete mít dobrý pocit z toho, že pomáháte jiným.

Více o Nadaci Terezy Maxové dětem ZDE.

 

 

Plánujete si zaslouženou dovolenou? Neradi cestujete na vlastní pěst? Hledání levných letenek a ubytování je sice zábava, ale pokud patříte k lidem, kteří raději jen kliknou a jedou, využijte Invia!

Jaký je rozdíl mezi agenturou a kanceláří?

Spousta turistů si tyto dva pojmy stále plete. Pojďme si tedy společně rozdíl vysvětlit:

 • Cestovní kancelář - prodává zájezdy, které si sama vytváří.
 • Cestovní agentura - přeprodává zájezdy od cestovních kanceláří. Připlatíte si sice pár korun za provizi, ale agentura za vás zařídí vše potřebné.

Výhody nákupu dovolené na Invia.cz

Oproti ostatním agenturám má Invia několik výhod, které si rozhodně nenecháme pro sebe.

 • Garance nejnižší ceny - I přesto, že jde o cestovní agenturu, neplatíte žádnou provizi a pokud cestovní kancelář nabízí slevu, na Invia.cz ji najdete taky.
 • Invia šetří váš čas - nemusíte chodit po jednotlivých pobočkách cestovních kanceláří. Zájezd si vyberete v klidu z pohodlí domova.
 • Ochotný a proškolený - personál Invia má na každou destinaci vlastní tým, který vám ochotně zodpoví všechny dotazy.

Na Invia.cz je z čeho vybírat!

Už v zimních měsících si vyberete z first minute nabídek na následující léto. Zajistíte si tak letní dovolenou za bezvadnou cenu. Pokud se naopak pro dovolenou rozhodnete z hodiny na hodinu, prohlédněte si last minute zájezdy, které se těší velké oblibě. A pokud hledáte inspiraci, tak vám s radostí představíme nejoblíbenější druhy zájezdů.

 • Rekreační zájezdy - moře, pláž, sluníčko. V létě navštivte například Itálii a ochutnejte zdejší vyhlášenou kuchyni. Pro zimní relax u moře doporučujeme Maledivy, které vás uchvátí nejen průzračným mořem.
 • Poznávací zájezdy - nemáte času na rozdávání, ale přesto byste rádi poznali nová místa? Využijte jednodenní nebo víkendové zájezdy do evropských destinací. S velkým nadšením turistů se v posledních letech setkává Budapešť.
 • Lyžařské zájezdy - jste milovníky zimních sportů? Právě pro vás je tato kategorie jako stvořená. Vyrazte lyžovat do Itálie nebo Rakouska.

Kromě zájezdů poskytuje Invia.cz také letenky. Pokud si tedy vyberete zájezd, u kterého si musíte sami zajistit dopravu, nemusíte ani hledat jinde.

Jak nakoupit na Invia.cz?

Vybrali jste si zájezd a nevíte, jak pokračovat dál? Zvolte počet osob a pokojů, které byste rádi zarezervovali. Využijte také různá pojištění. Invia vám rovnou ukáže předpokládanou cenu. Po odeslání objednávky už postupujte podle pokynů v e-mailu. Zakoupení zájezdu je hračka a není se čeho bát. V případě komplikací se nebojte obrátit na zákaznickou linku nebo online chat. Pracovníci agentury vám se vším ochotně poradí.

Platba objednaného zájezdu

Jestli si chcete zajistit místo, zaplaťte ihned. Pokud si ale nejste úplně jistí, objednejte si dovolenou nezávazně. A jaké jsou možnosti platby?

 • Bankovní převod
 • Platba na pobočce
 • Platební karta
 • Benefitní poukazy

Podobné obchody

Csobpoj.cz Csobpoj.cz
Přejít do obchodu
AXA-assistance.cz AXA-assistance.cz
Přejít do obchodu
Generaliceska.cz Generaliceska.cz
Přejít do obchodu
ePojisteni.cz ePojisteni.cz
Přejít do obchodu
Luxusni-pera.cz Luxusni-pera.cz
Přejít do obchodu
Pneumatiky.cz Pneumatiky.cz
Přejít do obchodu
Rucni-naradi.cz Rucni-naradi.cz
Přejít do obchodu
Esennce.cz Esennce.cz
Přejít do obchodu

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se