Dovolena.cz

Dovolena.cz příspěvek na charitu 1.5 % z hodnoty objednávky

Dovolena.cz
 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 My přispějeme na charitu 1,5 % z ceny

Vyberte si ze široké nabídky zájezdů jak českých, tak i německých a rakouských cestovních kanceláří od společnosti Student Agency, s. r. o.

Příspěvek
na charitu
1.5 %
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!

Z každého tvého nákupu na Dovolena.cz přispějeme na Nadaci Terezy Maxové částkou 1.5 %  z ceny rezervace bez DPH. O každém příspěvku tě budeme informovat a vše tak budeš mít plně pod kontrolou.

Nadace Terezy Maxové dětem

Projekt Dobrovolnictví v Dětském centru Krč při FTN Praha 4

Nepotvrzené příspěvky
6486 Kč
Celkem jste přispěli
18079 Kč

„Jsou totiž chvíle v životě, kdy každý potřebuje cítit, že ho má někdo rád, kdy se potřebuje schovat k někomu do náruče a cítit se v bezpečí. A proto jsem tu já. Budu se snažit Ti co nejvíce vyhovět a dát Ti všechnu lásku a něhu, co nosím v srdci, abys ji jednou mohl Ty předat dalšímu…“

Tento citát z deníčku malého Matouše nejlépe vystihuje podstatu projektu Dobrovolnictví, který je od roku 2005 realizován v Dětském centru (dříve Kojenecký ústav) v Praze 4- Krči.

Dovolena.cz aktuálně nenabízí žádný slevový kupón nebo kód | Podívej se na slevové kupóny a kódy ostatních obchodů.

Jak lze ještě přispět

Podrobné podmínky pro připsání „příspěvku na charitu“ u Dovolena.cz

 • Příspěvek na charitu se vyplácí pouze za nákup zájezdu. Pro připsání příspěvku na charitu je nutné provést celou objednávku on-line prostřednictvím nezávazné objednávky. Pokud této rezervaci předchází jiná rezervace uskutečněná bez použití stránek VratnéPeníze.cz, příspěvek na charitu nemusí být vyplacen a je považován za duplicitu.
 • Za dodatečné nákupy se příspěvek nevyplácí. Jakákoliv pozdější změna nebo úprava objednávky (telefonicky), která by vedla ke zrušení a vytvoření nové objednávky, může mít za následek neproplacení příspěvku na charitu.
 • Příspěvek na charitu bude schválen do 1 měsíce po ukončení dovolené.
 • Příspěvek na charitu se nevztahuje na zájezdy od německých CK.
 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "příspěvku na charitu".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "příspěvku na charitu" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "příspěvku na charitu" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "příspěvk na charitu" uživateli.

Snad by tě mohly zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz AboutYou.cz KnihyDobrovsky.cz Notino.cz Lekarna.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít