Dovolena.cz

Dovolena.cz příspěvek na charitu 1.5 % z hodnoty objednávky

Dovolena.cz
 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 My přispějeme na charitu 1,5 % z ceny

Vyberte si ze široké nabídky zájezdů jak českých, tak i německých a rakouských cestovních kanceláří od společnosti Student Agency, s. r. o.

Příspěvek
na charitu
1.5 %
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!

Z každého tvého nákupu na Dovolena.cz přispějeme na Nadaci Terezy Maxové částkou 1.5 %  z ceny rezervace bez DPH. O každém příspěvku tě budeme informovat a vše tak budeš mít plně pod kontrolou.

Nadace Terezy Maxové dětem

Projekt Dobrovolnictví v Dětském centru Krč při FTN Praha 4

Nepotvrzené příspěvky
3312 Kč
Celkem jste přispěli
20277 Kč

„Jsou totiž chvíle v životě, kdy každý potřebuje cítit, že ho má někdo rád, kdy se potřebuje schovat k někomu do náruče a cítit se v bezpečí. A proto jsem tu já. Budu se snažit Ti co nejvíce vyhovět a dát Ti všechnu lásku a něhu, co nosím v srdci, abys ji jednou mohl Ty předat dalšímu…“

Tento citát z deníčku malého Matouše nejlépe vystihuje podstatu projektu Dobrovolnictví, který je od roku 2005 realizován v Dětském centru (dříve Kojenecký ústav) v Praze 4- Krči.

Dovolena.cz aktuálně nenabízí žádný slevový kupón nebo kód | Podívej se na slevové kupóny a kódy ostatních obchodů.

Jak lze ještě přispět

Podrobné podmínky pro připsání „příspěvku na charitu“ u Dovolena.cz

 • Příspěvek na charitu se vyplácí pouze za nákup zájezdu. Pro připsání příspěvku na charitu je nutné provést celou objednávku on-line prostřednictvím nezávazné objednávky. Pokud této rezervaci předchází jiná rezervace uskutečněná bez použití stránek VratnéPeníze.cz, příspěvek na charitu nemusí být vyplacen a je považován za duplicitu.
 • Za dodatečné nákupy se příspěvek nevyplácí. Jakákoliv pozdější změna nebo úprava objednávky (telefonicky), která by vedla ke zrušení a vytvoření nové objednávky, může mít za následek neproplacení příspěvku na charitu.
 • Příspěvek na charitu bude schválen do 1 měsíce po ukončení dovolené.
 • Příspěvek na charitu se nevztahuje na zájezdy od německých CK.
 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "příspěvku na charitu".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "příspěvku na charitu" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "příspěvku na charitu" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "příspěvk na charitu" uživateli.

Snad by tě mohly zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

Poučení o ochraně osobních údajů

AliExpress.com Mall.cz Booking.com Tchibo.cz Bonprix.cz Pilulka.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít