Funbaby.cz

Funbaby.cz 2.45 % zpátky z každého nákupu

Funbaby.cz
  • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
  • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
  • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

FunBaby je obchod, kde najdete vše potřebné pro vaše miminka. Od kočárků, přes autosedačky až po oblečení.

Vratné
peníze
2.45 %
Přejít do obchodu

FunBaby je společnost, která se svou 25letou zkušeností usnadňuje maminkám nákup a doprovází je, díky rozsáhlému sortimentu s 206 značkami, životem novorozence. Přinášíme formou eshopu, ale i 2 kamennými obchody v ČR s rozlohou 2400 m2 (Ostrava a Brno) produkty té nejvyšší kvality, od kočárků až po bryndáky. Rychlé doručení je u nás samozřejmostí, s více než 10 000 produkty na skladu. V případě, že si zboží zákazníci nechtějí vyzkoušet a vyzvednout na prodejně, nabízíme dopravu zdarma již od 999 Kč.

Číst dále

Takto jsme vrátili peníze u Funbaby.cz již více než 50×!

Z nákupu na Funbaby.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 2.45 % zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Funbaby.cz aktuálně nenabízí žádný slevový kupón nebo kód | Podívej se na slevové kupóny a kódy ostatních obchodů.

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u Funbaby.cz

  • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
  • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
  • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
  • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohly zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

Booking.com AliExpress.com DATART.cz DrMax.cz Pilulka.cz Notino.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít