Benu.cz

O Benu.cz

Online lékárna Benu nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy nebo kosmetiky. Možnost osobního odběru zdarma na většině pobočkách Benu!

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč
Nakupujte, získejte peníze zpět a
50 Kč vstupní bonus.
Registrovat přes Google
nebo

Více informací

Společnost Benu provozuje v České republice síť lékáren a zároveň funguje jako internetová lékárna Benu.cz. Od roku 1994 patří do skupiny PHOENIX group, jednoho z největších evropských velkodistributorů léčiv. Internetová lékárna Benu.cz nabízí volně prodejné léky, doplňky stravy, zdravotnické potřeby, ochranné pomůcky, veterinární potřeby a další zboží.

Léčiva online

Na stránkách Benu.cz se jednoduše zorientujete. Pokud vás trápí konkrétní zdravotní problém, vyhledejte sekci „Mám problém s“ a nahlédněte do seznamu doporučených přípravků pro jeho zmírnění. Pro ještě snazší výběr si můžete vyfiltrovat preferované cenové rozpětí, značku, způsob užití nebo obsah účinné látky.

Benu.cz nabízí volně prodejné léky, homeopatika, léčivé čaje, vitamíny a další doplňky stravy. Součástí sortimentu je také zdravá výživa, tedy dietní strava, superpotraviny, bezlepkové potraviny, alternativní sladidla, sportovní výživa a další zdravé pochutiny. 

Doplňky stravy pro děti a maminky

Na Benu.cz nakoupíte kojenecké a dětské potřeby, doplňky stravy v těhotenství a při kojení a vitamíny a minerály pro děti. Na výběr je dětská a kojenecká výživa, pleny a další potřeby pro přebalování a dětská kosmetika.

Péče o pleť a tělová kosmetika

Benu.cz neslouží pouze jako běžná lékárna, ale nabízí i kompletní sortiment kosmetiky pro ženy, muže i děti. Na výběr je zde kvalitní dermokosmetika, kosmetika na opalování, přírodní kosmetika, ale i dekorativní kosmetika a běžná péče o pleť a o tělo.

Pořídíte tu také dezinfekce na ruce a další hygienické potřeby, ale také přípravky proti hmyzu, kartáčky na zuby a vše pro dentální hygienu. Ať už myslíte na prevenci, řešíte zdravotní problém nebo jen chráníte zdraví své rodiny, ze širokého sortimentu si určitě vyberete.

Veterinární potřeby pro vaše mazlíčky

Benu.cz myslí i na vaše čtyřnohé přátele. Koupíte tu tablety obojky proti klíšťatům a parazitům, šampony pro psy, zubní pasty pro psy, hojivé přípravky pro psy a kočky nebo kloubní výživu a další doplňky stravy pro zvířata.

Zdravotnické potřeby a ochranné pomůcky

V sortimentu internetové lékárny Benu.cz nechybí ani potřeby pro zdravotníky, lékařské nástroje a zdravotní pomůcky. Najdete zde ortopedické pomůcky včetně zdravotní obuvi, sportovní potřeby a ochranné pomůcky.

Nakupování s BENU PLUS

Pořiďte si kartu BENU PLUS a sbírejte body za každý nákup. Zároveň tak budete zaznamenávat lékovou historii a lékárník vyhodnotí lékové interakce. BENU PLUS můžete sdílet i v rámci celé rodiny. Ušetříte s ní také při doplatku za recept a získáte řadu dalších výhod.

Podobné obchody

Mall.cz Mall.cz
Přejít do obchodu
Prozdravi.cz Prozdravi.cz
Přejít do obchodu
Studio Moderna Studio Moderna
Přejít do obchodu
Pilulka.cz Pilulka.cz
Přejít do obchodu
Vivantis.cz Vivantis.cz
Přejít do obchodu
Lekarna.cz Lekarna.cz
Přejít do obchodu
DrMax.cz DrMax.cz
Přejít do obchodu
Nutraceutics.cz Nutraceutics.cz
Přejít do obchodu

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se