Lekarna.cz

O Lekarna.cz

Internetová lékárna s nabídkou léků, vitamínů, kosmetiky, doplňky stravy, potřeb pro děti a maminky a mnoho jiného.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč
Nakupujte, získejte peníze zpět a
50 Kč vstupní bonus.
Registrovat přes Google
nebo

Více informací

Lékárna.cz původně sloužila jako informační portál o lécích. V roce 2003 se ale stala internetovým obchodem a stala se první českou lékárnou fungující online. Nabízí kompletní sortiment volně prodejných léčiv, doplňků stravy a zdravotnických a ochranných pomůcek. Kromě toho radí, jak pečovat o zdraví.

Snadné nakupování na Lékárna.cz

První česká internetová lékárna nedávno uvedla nový web, který slibuje jednodušší a přehlednější nakupování. Při nákupu použijte vyhledávací pole a zadejte do něj konkrétní léčivo, značku nebo zdravotní problém. Nebo vyžijte jednotlivé kategorie. Pak už se můžete pustit do samotného nakupování.

Historie nákupů

Ušetřete při každém nákupu čas – v seznamu „Rádi nakupujete“ najdete produkty, které už jste v minulosti na stránkách pořídili. Nebo si u často kupovaného produktu zaškrtněte ikonku srdíčka. Automaticky se vám přidá do seznamu „Oblíbené“, kde ho vždy okamžitě najdete.

Sleva na nákup v Lékárna.cz

Neutrácejte více, než je nutné. Přihlaste se k odběru newsletterů a na váš e-mail budou pravidelně chodit upozornění na zlevněné zboží nebo slevové kódy. Slevový kód uplatníte v prvním kroku objednávky.

Více než 1 400 odběrných míst

Lékárna.cz disponuje 1 400 odběrnými místy po celé republice. Balíček si nechejte doručit na poštu, do Zásilkovny nebo přímo k sobě domů. Při objednávce v minimální hodnotě 1 500 korun je doprava zdarma.

Online poradna

Pokud si nejste jisti ohledně výběru vhodného léku či doplňku stravy, využijte online poradny. Lékárníci vám zde odpoví na vaše dotazy, nebo si tu přečtete již zodpovězené otázky, které vám výběr usnadní.

Magazín Zdravé čtení

Zajímají vás novinky ze světa zdraví? Začtěte se do online magazínu Zdravé čtení, kde na vás čekají praktické tipy pro prevenci zdraví, péči o tělo, ale i novinky z oblasti zdravotnictví a lékárenství.

Volně prodejné léky, kosmetika a zdravotnické pomůcky

Lékárna.cz prodává běžně dostupné léky bez předpisu, tedy léky na bolest, léky na chřipku a nachlazení, léky na průjem nebo léky na alergii. Nakoupíte tu také homeopatika, léčivé čaje, vitamíny, minerály a další doplňky stravy pro děti a dospělé.

Na výběr jsou tu dále zdravé potraviny a speciální výživa, doplňky stravy pro hubnutí, sportovní výživa, BIO potraviny nebo bezlepkové a bezlaktózové potraviny. Najdete tu také chovatelské potřeby a úklidové prostředky do domácnosti. 

Podobné obchody

Lentiamo.cz Lentiamo.cz
Přejít do obchodu
Mall.cz Mall.cz
Přejít do obchodu
Topshop.cz Topshop.cz
Přejít do obchodu
Sperky.cz Sperky.cz
Přejít do obchodu
ZOOT.cz ZOOT.cz
Přejít do obchodu
Krasa.cz Krasa.cz
Přejít do obchodu
Parfemy.cz Parfemy.cz
Přejít do obchodu
Yves-rocher.cz Yves-rocher.cz
Přejít do obchodu

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se