Přihlásit se Registrovat

Pokud patříte mezi milovníky slev, je slevový nákupní týden OnaDnes to pravé pro vás! Díky slevovým kupónům do více než 2500 obchodů a 80 e-shopů můžete nakoupit se slevou až 50 %! Jak ale kupóny získat? V jakých obchodech můžete slevu uplatnit? Nejen o to se s vámi rádi podělíme v dnešním článku. 

Nákupy OnaDnes se konají každoročně dvakrát do roka na jaře a na podzim. Jedná se o největší slevový nákupní týden v České republice, který je velmi oblíbený.  Letošní jarní slevy už jsou v plném proudu a platí od 14.-20.5.2018! Chcete z nákupu ušetřit ještě více peněz? Pokud jste vlastníkem karty MasterCard, tak plaťte touto kartou a kromě kupónové slevy ušetříte navíc další peníze.

nákupy OnaDnes

Kde kupóny OnaDnes získat?

  • Nákupy OnaDnes

    - ke stažení v PDF k vytištění

  • Aplikace Portmonka

    - ke stažení ve vašem chytrém telefonu

  • Magazín OnaDnes

    - příloha k deníku MF Dnes

Pokud už kupóny máte, jak tedy slevu uplatnit? Je to tak prosté! Při nákupu v kamenném obchodě jednoduše předložte slevový kupón, v e-shopu zase stačí vyplnit kolonku pro slevový kód a sleva bude vaše! S nákupem ale neotálejte, akce končí už 20.5.2018.

Co můžete nakoupit?

Jelikož je do akce zapojeno přes 2500 obchodů a 80 e-shopů, výběr je opravdu veliký. Se slevou nakoupíte oblečení, spodní prádlo, boty, kabelky a módní doplňky. Nechybí samozřejmě ani sportovní vybavení a potřeby. Také kosmetiku, knihy, elektroniku, nábytek a doplňky do domácnosti seženete se slevou. Samozřejmě nesmíme vynechat hračky a vybavení pro ty nejmenší. Kompletní seznam obchodů a slev naleznete na Nákupy OnaDnes.

Tipy na kupónové nabídky

Sportovní vybavení

 

 

Oblečení a móda

 

 

Spodní prádlo

 

 

Doplňky

 

 

Obuv

 

 

Nábytek a doplňky

 

 

Domácí spotřebiče

 

 

Kosmetika, drogerie

 

 

Elektro

 

 

Kompletní seznam obchodů a slev naleznete na Nákupy OnaDnes. Našli jste v nabídce kupón, který se vám hodil? A na co jste ho využili? Máte rádi velké slevové nákupní akce? Dejte nám vědět do komentářů! Pokud rádi nakupujete výhodně, rozhodně byste měli při svých nákupech využít cashbackový portál VratnéPeníze.cz. Jak to celé funguje? Více zde.