Sevt.cz

O Sevt.cz

Internetový obchod SEVT.cz se řadí mezi nejspolehlivější obchody s oceněním SHOProku, vítěz v kategorii Kancelářské potřeby za rok 2018, 2019, 2020, 2021 a zlaté pečetě Heureka. Společnost je lídrem v ČR v oblasti školních, kancelářských a výtvarných potřeb. Vybírat můžete také z velké nabídky her a hraček nebo sortimentu drogerie. Zboží si můžete pohodlně objednat online z domova nebo prohlédnout ve dvou kamenných prodejnách nebo využít více než 5000 výdejních míst po celé České republice.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč
Nakupujte, získejte peníze zpět a
50 Kč vstupní bonus.
Registrovat přes Google
nebo

Více informací

Společnost SEVT tvoří, vydává a distribuuje hospodářské a úřední tiskoviny, věštníky a zpravodaje, prodává kancelářské potřeby, školní potřeby a odbornou literaturu a zajišťuje publikační činnost a administraci předplatného.

Společnost s dlouholetou tradicí

Předchůdce společnosti SEVT, Statistický a evidenční vydavatelství tiskopisů, byl založen už v roce 1954. Společnost SEVT vznikla jako jeho nástupce v roce 1992. Nadále pokračuje ve vydávání hospodářských a úředních tiskovin. Kromě toho rozšířila své služby o prodej širokého sortimentu školních a kancelářských potřeb, a to v kamenných prodejnách, tak na e-shopu.

Dodávání potřeb pro školy a školky

SEVT dodává učebnice pro základní školy, střední školy i speciální školy. Součástí sortimentu jsou také hračky a didaktické pomůcky, školní nástěnné mapy a výukové tabule, flipcharty a další vybavení tříd a škol, a také veškeré školní potřeby, výtvarné potřeby a výukové pomůcky.

Školní potřeby

Pořiďte si vybavení pro školáky pohodlně online. Na SEVT.cz najdete školní sešity a obaly na sešity, psací potřeby (tužky, bombičková pera, rollery), školní desky a rýsovací potřeby. Nechybí potřeby pro leváky (nůžky pro leváky, tužky pro leváky aj.) a různé školní batohy, aktovky a batohy na kolečkách.

Kancelářské potřeby

SEVT.cz prodává kompletní vybavení do kanceláře. Objednejte si kalendáře a diáře, kancelářský papír do tiskárny, archivační boxy, desky a pořadače. Pořídíte tu také korkové a magnetické tabule, flipcharty, magnety, ale i laminátory, řezačky a skartovací stroje.

Dětské hry a hračky

Sortiment SEVT.cz zahrnuje také společenské a deskové hry, stavebnice, karnevalové masky a párty kostýmy, dřevěné hračky, puzzle a skládačky a hračky na ven. Vyberou si tu ti nejmenší i starší školáci.

Drogerie a hygienické potřeby

Na SEVT.cz dále najdete čisticí prostředky, dezinfekce, mýdla a veškeré úklidové pomůcky. E-shop nabízí ochranné pomůcky, jako jsou jednorázové rukavice, roušky a respirátory a nově také testy na COVID-19.

Sleva 100 Kč na první nákup

Nakupujete na SEVT.cz poprvé? Nezapomeňte vyplnit svůj e-mail a získejte slevový kupon v hodnotě 100 korun na svou první objednávku. Zboží si nechte doručit domů, nebo si ho vyzvedněte na některé z prodejen či výdejním místě, které najdete po celé republice. 

Garance vrácení peněz a doprava zdarma

SEVT.cz uznává každou reklamaci a za zboží vrácené do 30 dnů od objednání vám vrátí plnou částku zpět. Další výhodou je doprava zdarma při nákupu nad 1 500 korun. 

Podobné obchody

Luxusni-pera.cz Luxusni-pera.cz
Přejít do obchodu
Rucni-naradi.cz Rucni-naradi.cz
Přejít do obchodu
Moje-pradlo.cz Moje-pradlo.cz
Přejít do obchodu
Tchibo.cz Tchibo.cz
Přejít do obchodu
Parfemy.cz Parfemy.cz
Přejít do obchodu
Prozdravi.cz Prozdravi.cz
Přejít do obchodu
Xzone.cz Xzone.cz
Přejít do obchodu
Popron.cz Popron.cz
Přejít do obchodu

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se