Přihlásit se Registrovat
Sevt.cz

O Sevt.cz

Na Sevt.cz nakoupíš se slevou školní potřeby, knihy, hračky, kancelářské potřeby a další...

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč

Nakupujte, získejte peníze zpět a 50 Kč jako bonus.

Registrujte se pomocí

Google

nebo

Více informací

Společnost SEVT tvoří, vydává a distribuuje hospodářské a úřední tiskoviny, věštníky a zpravodaje, prodává kancelářské potřeby, školní potřeby a odbornou literaturu a zajišťuje publikační činnost a administraci předplatného.

Společnost s dlouholetou tradicí

Předchůdce společnosti SEVT, Statistický a evidenční vydavatelství tiskopisů, byl založen už v roce 1954. Společnost SEVT vznikla jako jeho nástupce v roce 1992. Nadále pokračuje ve vydávání hospodářských a úředních tiskovin. Kromě toho rozšířila své služby o prodej širokého sortimentu školních a kancelářských potřeb, a to v kamenných prodejnách, tak na e-shopu.

Dodávání potřeb pro školy a školky

SEVT dodává učebnice pro základní školy, střední školy i speciální školy. Součástí sortimentu jsou také hračky a didaktické pomůcky, školní nástěnné mapy a výukové tabule, flipcharty a další vybavení tříd a škol, a také veškeré školní potřeby, výtvarné potřeby a výukové pomůcky.

Školní potřeby

Pořiďte si vybavení pro školáky pohodlně online. Na SEVT.cz najdete školní sešity a obaly na sešity, psací potřeby (tužky, bombičková pera, rollery), školní desky a rýsovací potřeby. Nechybí potřeby pro leváky (nůžky pro leváky, tužky pro leváky aj.) a různé školní batohy, aktovky a batohy na kolečkách.

Kancelářské potřeby

SEVT.cz prodává kompletní vybavení do kanceláře. Objednejte si kalendáře a diáře, kancelářský papír do tiskárny, archivační boxy, desky a pořadače. Pořídíte tu také korkové a magnetické tabule, flipcharty, magnety, ale i laminátory, řezačky a skartovací stroje.

Dětské hry a hračky

Sortiment SEVT.cz zahrnuje také společenské a deskové hry, stavebnice, karnevalové masky a párty kostýmy, dřevěné hračky, puzzle a skládačky a hračky na ven. Vyberou si tu ti nejmenší i starší školáci.

Drogerie a hygienické potřeby

Na SEVT.cz dále najdete čisticí prostředky, dezinfekce, mýdla a veškeré úklidové pomůcky. E-shop nabízí ochranné pomůcky, jako jsou jednorázové rukavice, roušky a respirátory a nově také testy na COVID-19.

Sleva 100 Kč na první nákup

Nakupujete na SEVT.cz poprvé? Nezapomeňte vyplnit svůj e-mail a získejte slevový kupon v hodnotě 100 korun na svou první objednávku. Zboží si nechte doručit domů, nebo si ho vyzvedněte na některé z prodejen či výdejním místě, které najdete po celé republice. 

Garance vrácení peněz a doprava zdarma

SEVT.cz uznává každou reklamaci a za zboží vrácené do 30 dnů od objednání vám vrátí plnou částku zpět. Další výhodou je doprava zdarma při nákupu nad 1 500 korun. 

Podobné obchody

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se