Pojisteni.cz

O Pojisteni.cz

Nejlevnější a nejvýhodnější online pojištění v ČR.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč

Nakupujte, získejte peníze zpět a 50 Kč jako bonus.

Registrujte se pomocí

Google

nebo

Více informací

• Auto - povinné ručení , havarijní pojištění -  osobní automobil do 3,5 tun, osobní automobil modifikovaný na N1, Elektromobil, moped, skútr, čtyřkolky, užitkový či nákladní automobil, autobus, trolejbus, obytný automobil do 8 tun, přípojné vozidlo, traktor, tahač návěsů, sanitní vůz, pracovní stroje a další

• Cestování - cestovní pojištění do zahraničí, krytí COVID19, turistické, pracovní, studijní pobyty, au pair, rodinné balíčky

  Cestování - cestovní pojištění  do ČR: krátkodobé, možnost sjednání pojištění stornovacích poplatků u dětských táborů, v pensionech, na ubytovacích zařízeních.

• Zdraví - úrazové pojištění: krátkodobé a dlouhodobé: trvalé následky, smrt následkem úrazu, úrazový důchod, denní odškodné, odškodné za pobyt v nemocnici, kosmetické operace, drobná poškození, zachraňovací náklady.

• Pojištění cizinců - excelentní zdravotní pojištění cizinců, zdravotní pojištění nutné a neodkladné péče cizinců

• Pojištění zvířat - pes a kočka: veterinární pojištění, pojištění úhynu, pojištění odpovědnosti z vlastnictví pojištěného zvířete. Cestování s mazlíčky.

• Majetek - pojištění nemovitosti - rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt,  rekreační chatu nebo chalupu, garáž a vedlejší stavby + pojištění z odpovědnosti držby nemovitosti, pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě

• Pojištění domácnosti - nové zařízení bytu či domu, vybavení domácnosti, pojištění kol

• Pojištění odpovědnosti -  za škody způsobené zaměstnavateli, za škodu občana, za škodu v pronajatém bytě, za škodu z držby nemovitosti, za psa nebo kočku, pojištění profesní odpovědnosti, za škodu způsobenou při provozu vozidla zapůjčeného od zaměstnavatele pro soukromé užití.

• Pojištění právní ochrany -  vlastníka vozidla, v případě úrazu, v pracovněprávním vztahu, řidiče, nemovitosti.

• Pojištění kybernetických a internetových rizik - problémy s nákupem v e-shopu, neoprávněné použití platební karty, poškození pověsti na internetu.

Podobné obchody

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se