Přihlásit se Registrovat
Mojra.cz

O Mojra.cz

Jste ve stresu, máte manželské problémy, deprese, či jiný problém, se kterým si nevíte rady? Chcete svou situaci řešit ihned a z pohodlí vašeho domova? Psychologická poradna Mojra.cz nabízí konzultace od pondělí do neděle prostřednictvím Skype, Viber, WhatsApp, na telefonu a emailem.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč

Nakupujte, získejte peníze zpět a 50 Kč jako bonus.

Registrujte se pomocí

Google

nebo

Více informací

O poradně Mojra.cz

Mojra.cz je první ONLINE psychologickou poradnou v České republice, která poskytuje psychologické poradentství pro jednotlivce, páry či skupiny. Jestliže jste se ocitli v těžké životní situaci, máte deprese, nebo jiný problém, který chcete neodkladně řešit, je Mojra.cz tou nejlepší volbou. Není nic důležitějšího než psychická pohoda – díky online psychologické poradně můžete své potíže vyřešit ještě dnes a z pohodlí vašeho domova.

Cílem poradny je zpřístupnit psychologické služby veřejnosti. Online psychologická poradna Mojra.cz se zaměřuje na pomoc lidem v rámci České republiky, Slovenska, či Čechům žijícím v zahraničí.

Problematika:
Psychologové online psychologické poradny Mojra.cz vám pomohou zbavit se stresu, napětí, úzkosti, strachu a obav, závislosti, nízkého sebevědomí, ostychu v mezilidských vztazích a problémů s komunikací. Dále se na ně můžete obrátit při řešení osobnostních problémů, výchovných problémů dětí, problémů ve škole a šikany. Pomůžou vám s pracovním vyhořením, partnerskou a manželskou krizí, nebo také pokud prožijete náhlou ztrátu či smrt někoho blízkého.

Výhody online poradenství:
- Pomoc psychologa je dosažitelná odkudkoliv
- Krátké objednací lhůty
- Konzultace od pondělí do neděle i v odpoledních/večerních hodinách
- Velký výběr odborníků z různých oblastí psychologie
- 100% diskrétnost a anonymita

Nabízené produkty:

1.       Hovorová konzultace
Terapie s psychologem je vedena formou telefonního hovoru nebo videohovoru přes Skype, Viber, WhatsApp. Na výběr máte tři balíčky konzultací – 30minut, 60minut, 90 minut, nebo dva balíčky komplexní péče, které jsou složeny jak z hovorových, tak emailových konzultací. Osvědčenou metodou je konzultace pomocí programu Skype, psychologa vidíte přes webkameru, avšak vy sami se nemusíte nechat vidět.

2.       Emailová konzultace
Nejrychlejší forma terapie pro ty, kteří se stydí s psychologem hovořit a raději se chtějí ze svých problémů vypsat. Na výběr máte opět tři balíčky konzultací – 1x email, 3x email, nebo celoměsíční.

3.       Dárkové poukazy
Na všechny typy konzultací si také můžete zakoupit dárkový poukaz. Ten může sloužit jako vhodný dárek pro vaše blízké, kteří se sami neumí odhodlat své problémy řešit. Darujete jim tak v podstatě prostředek, jak dosáhnout psychické pohody např. po těžkém rozchodu, smrti někoho z rodiny apod.

Možnosti platby:

Psychologické konzultace můžete zaplatit několika způsoby :

1.      Bankovním převodem

2.      Online platební kartou

3.      PayPal

4.      Bitcoin

5.      Prostřednictvím zaměstnaneckých a jiných benefitů (Sodexo, Edenred, Bene+, Benefity, Benefit+, Lékárna.cz, Firemní benefity)

6.      Dárkovými poukazy

            *Lze platit také v eurech - pouze bankovním převodem a online platební kartou

Podobné obchody

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se