GrilyKrby.cz

O GrilyKrby.cz

Na portálu GrilyKrby.cz najdeš kompletní nabídku zahradních, plynových a elektrických grilů značky Weber, včetně veškerého příslušenství, od grilovacího nářadí po dřevěné uhlí, brikety a čistící prostředky určené pro grily.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč
Nakupujte, získejte peníze zpět a
50 Kč vstupní bonus.
Registrovat přes Google
nebo

Více informací

Na e-shopu GrilyKrby.cz nakoupíte grily Weber s veškerým příslušenstvím, udírny Bredley a Borniak, grily na dřevěné uhlí, plynové grily, elektrické grily, keramické drily, grilovací nářadí a vše, co patří ke správnému grilování.

První Weber World v České republice

Společnost GrilyKrby funguje už od roku 2009, kdy začala jako první v České republice prodávat kvalitní a oblíbené grily Weber. Má svoje kamenné prodejny a své zboží prodává také na e-shopu. Gril Weber nebo udírnu dodají GrilyKrby kamkoliv po celé České republice, a to do 24 hodin.

Specialisté na grilování

Zaměstnanci společnosti GrilyKrby procházejí pravidelnými školeními přímo u výrobce grilů Weber, jsou proto schopni zodpovědět jakékoliv vaše dotazy ohledně grilování a uzení. Pokud vás zajímá cokoliv ohledně grilování masa, nevíte, jak vybrat gril nebo si nejste jistí, jaká teplota je ideální na uzení, pošlete svůj dotaz formou kontaktního formuláře nebo si přečtěte nejčastější otázky a odpovědi přímo na webu.

Montáž grilů u vás doma

GrilyKrby.cz vám doručí větší nebo vestavné grily přímo domů a zajistí i jejich montáž. Pokud sháníte náhradní díl pro grily Weber, jste tu také na správném místě. Na GrilyKrby.cz si můžete objednat i čištění grilů nebo udíren.

Recepty na grilování a zážitkové kurzy

Milujete grilování a rádi byste se v něm zdokonalili? Přihlaste se na některý z kurzů, které GrilyKrby pod záštitou výrobce Weber pravidelně pořádají. Nebo vyzkoušejte sami některé recepty na grilování, které najdete ve stejnojmenné sekci. Grilovaná zelenina, grilované maso, sýry na grilu či grilovací omáčky čekají na to, až je vyzkoušíte.

Půjčovna grilů

Na GrilyKrby.cz si grily můžete nejen zakoupit, ale také půjčit. K zapůjčení je malý gril Weber pro 6 lidí, cestovní gril Go Anywhere, stolní elektrický gril Weber, ale také velká udírna s objemem 150 litrů nebo luxusní digitální udírna Bradley Smoker.

Grily a vše pro grilování

Na e-shopu GrilyKrby.cz si vyberete gril přesně podle vašich požadavků. Na výběr jsou grily na dřevěné uhlí, peletové grily, plynové grily, elektrické grily a keramické grily pro zahradní grilování. Nechybí ani luxusní grily a vestavné grily pro profesionální gastronomii. E-shop nabízí také veškeré příslušenství na grilování, obaly na grily a litinové nádobí a rošty.

Domácí udírny

Pro uzeniny už nemusíte chodit k řezníkovi nebo do supermarketu. Domácí uzené maso, zelenina, sýry a ryby stejně chutnají nejlépe. Na e-shopu GrilyKrby.cz si pořídíte udírny prémiových značek (Bradley, Borniak, Weber a další), dřevěné udírny, prosklené udírny, zahradní grily s udírnou a samozřejmě veškeré příslušenství na uzení.

Podobné obchody

Rucni-naradi.cz Rucni-naradi.cz
Přejít do obchodu
Mall.cz Mall.cz
Přejít do obchodu
Dormeo.cz Dormeo.cz
Přejít do obchodu
Tchibo.cz Tchibo.cz
Přejít do obchodu
Topshop.cz Topshop.cz
Přejít do obchodu
Zoohit.cz Zoohit.cz
Přejít do obchodu
Popron.cz Popron.cz
Přejít do obchodu
Kokiskashop.cz Kokiskashop.cz
Přejít do obchodu

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se