GourmetKava.cz

O GourmetKava.cz

GourmetKava.cz je jeden z největších internetovým obchodem s kávou a příslušenstvím pro její přípravu v ČR i na Slovensku a nově i v Maďarsku. Zákazníci k nám chodí zejména pro kvalitní praženou kávu, kterou si necháváme pražit každý týden. Dále u nás najdete velký výběr příslušenství ke kávě za nízké ceny.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč
Nakupujte, získejte peníze zpět a
50 Kč vstupní bonus.
Registrovat přes Google
nebo

Více informací

GourmetKáva.cz patří mezi největší internetové prodejce kávy a kávového příslušenství. V jejím sortimentu nechybí čerstvá pražená káva, čokoláda a čaj, kávovary a mlýnky na kávu. GourmetKáva má vlastní kamennou prodejnu a spolupracuje s firmami a kavárnami.

Čerstvá pražená káva

GourmetKáva má vlastní pražírnu v Praze na Vinohradech. Kvalitní zrnková káva odrůdy Arabica je zde pražena každý týden, aby si kávová zrna uchovala čerstvé aroma. Vyberte si z různých druhů pražení (dark roast, medium roast, light roast) a druhů kávy (káva z Kostariky, Kolumbie, Brazílie, káva Etiopie, Keňa a další).

Výběrová káva z TOP pražíren

Na e-shopu si vyberete nepřeberné množství druhů kávy z malých i známějších českých pražíren. Výběrová káva té nejvyšší kvality a fair trade káva s garancí původu uspokojí i ty největší kávové nádšence. Těšte se na ovocné tóny a převažující kyselost.

Mezi pražírny, které do e-shopu GourmetKáva.cz svá zrna dodávají, patří Dos Mundos, Mamacoffee, Father’s Coffee, Kavárna Pražírna, Jedno Kafe, Kafe Francin, Rebelbean, Nordbeans a Beansmiths.

Kávové kapsle

Mezi další populární sortiment na GourmetKáva.cz patří kávové kapsle, a to kapsle pro DolceGusto a kapsle pro Nespresso. Vyberte si nerezové znovuplnitelné kapsle, které jsou pro používání ekologičtější než jednorázové hliníkové kávové kapsle, a připravte si svou oblíbenou kávu výrazněji levněji.

Mlýnky na kávu

V nabídce e-shopu jsou ruční mlýnky na kávu i elektrické mlýnky na kávu. Vyberete si ze značek Lodos, Hario, Rhinowares a Porles. A pokud máte chuť, přihoďte ke svému nákupu také mlýnky na sůl a pepř.

Kávovary a kávové příslušenství

Pro profesionální baristy do kaváren i do vašeho domova – pořiďte si kvalitní kávovary na espresso, kávovary na překapávanou kávu nebo handpresso. V nabídce jsou také hrnky na kávu, kávové filtry, napěňovače mléka, rychlovarné konvice a vše, co příprava kávy vyžaduje.

Alternativní příprava kávy

Originální chuť kávy dokážou jednotlivé druhy přípravy kávy ještě o něco více zvýraznit. Ať už je vaším favoritem aeropress, chemex, V60, vakuum pot, nebo je vaším oblíbeným druhem přípravy kávy moka konvička či obyčejný french press, na GourmetKáva.cz si určitě vyberete.

Čokoláda, čaj a zelená káva

Přestože je hlavním sortimentem e-shopu GourmetKáva.cz káva a kávové příslušenství, naleznete tu i další pochutiny. Na výběr je kvalitní čokoláda z malých českých řemeslných čokoládoven, kvalitní sypané čaje a stále oblíbenější zelená nepražená káva.

Kávové předplatné

Věnujte si voňavý dárek po celý rok a dopřejte si kávové předplatné. Každý měsíc vám přijde jiná čerstvě pražená káva. Kávové předplatné se hodí i jako originální dárek pro vaše blízké nebo obchodní partnery. Stejně tak si zde můžete objednat i pravidelné dodávky kávy do firmy a na vaše pracoviště.

Doprava a platba

E-shop GourmetKáva.cz rozváží své zboží po celé České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Pro všechny objednávky v minimální hodnotě je doprava zdarma. Máte možnost platit v českých korunách i v Eurech.

 

Podobné obchody

Luxusni-pera.cz Luxusni-pera.cz
Přejít do obchodu
Rucni-naradi.cz Rucni-naradi.cz
Přejít do obchodu
Moje-pradlo.cz Moje-pradlo.cz
Přejít do obchodu
Tchibo.cz Tchibo.cz
Přejít do obchodu
Parfemy.cz Parfemy.cz
Přejít do obchodu
Xzone.cz Xzone.cz
Přejít do obchodu
Popron.cz Popron.cz
Přejít do obchodu
Kokiskashop.cz Kokiskashop.cz
Přejít do obchodu

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se