Fortuna.cz

Fortuna.cz 100 Kč zpátky z každého nákupu

Fortuna.cz
  • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
  • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
  • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

iFortuna.cz ti vrátí 100 Kč za to, že se registruješ přes náš odkaz. Stačí, aby si online rezervaci dokončil na pobočce, následně vložil na svůj účet minimálně 200 Kč a alespoň jednou si vsadil. Po splnění těchto podmínek nám prosím napiš na info@vratnepenize.cz číslo své smlouvy a datum vkladu.

Vratné
peníze
100 Kč
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!

Podrobné podmínky k výši vrácených peněz

  • Registrace, vklad, sázka 100 Kč

Takto jsme vrátili peníze u Fortuna.cz již více než 10×!

Z nákupu na Fortuna.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 100 Kč zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Fortuna.cz aktuálně nenabízí žádný slevový kupón nebo kód | Podívej se na slevové kupóny a kódy ostatních obchodů.

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u Fortuna.cz

  • Pro získání vratných peněz je nutné 1. dokončit online registraci na pobočce, 2. vložit minimálně 200 Kč a 3. alespoň jednou si vsadil. Po splnění těchto 3 podmínek nám prosím napiš číslo tvé smlouvy a datum vkladu na info@vratnepenize.cz
  • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
  • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
  • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
  • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohly zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz AboutYou.cz KnihyDobrovsky.cz Notino.cz Lekarna.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít