D-sport.cz

D-sport.cz 7.5 % zpátky z každého nákupu

D-sport.cz
 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

D-sport nabízí populární sportovní zboží pro všechny sportovní nadšence. Sortiment prodejny je široký, mezi značky patří Nike, Adidas, Jordan, Under Armour a mnoho dalších. Kromě kvalitního zboží si obchod zakládá na přístupu k zákazníkům.

Vratné
peníze
7.5 %
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!
Nezapomeň využít při nákupu
slevový kupon nebo akci

Takto jsme vrátili peníze u D-sport.cz již více než 10×!

Z nákupu na D-sport.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 7.5 % zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Slevové kupony a kódy D-sport.cz

Slevové kódy zlevní zboží ještě před zaplacením. Využij u D-sport.cz dvojitou výhodu: slevu před zaplacením a zpětně i „vratné peníze“ v případě, že půjdeš do obchodu přes tlačítko „Přejít do obchodu“.

 • Sleva 100 Kč Platí do: 31.12.2018 Zobrazit kód Sleva 100 Kč při nákupu nad 1500 Kč
  STOVKA
  ?
  + 7.5% vratné peníze! | Použito: 5x
 • Sleva 100 Kč Platí do: 30.12.2018 Zobrazit kód Sleva 100 Kč při nákupu nad 1 500 Kč
  není potřeba
  ?
  + 7.5% vratné peníze! | Použito: 1x

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u D-sport.cz

 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohly zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

Poučení o ochraně osobních údajů

AliExpress.com Mall.cz Booking.com Pilulka.cz Tchibo.cz Bonprix.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít