BudesIN.cz

BudesIN.cz 5.25 % zpátky z každého nákupu

BudesIN.cz
 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

BudesIN.cz je internetový obchod s dámským oblečením. Veškeré zboží máme skladem a dodací lhůta je 2-3 prac. dny. Zboží osobně vybíráme s důrazem na kvalitu a také nejlepší cenu. Na našem e-shopu naleznete pouze reálné fotografie, jelikož zboží osobně fotíme. Naší prioritou je komunikace se zákazníkem k jeho absolutní spokojenosti.

Vratné
peníze
5.25 %
Přejít do obchodu Nezapomeň využít při nákupu
slevový kupon nebo akci

U BudesIN.cz jsme zatím ještě nevrátili žádné vratné peníze.

Z nákupu na BudesIN.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 5.25 % zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Slevové kupony a kódy BudesIN.cz

Slevové kódy zlevní zboží ještě před zaplacením. Využij u BudesIN.cz dvojitou výhodu: slevu před zaplacením a zpětně i „vratné peníze“ v případě, že půjdeš do obchodu přes tlačítko „Přejít do obchodu“.

 • Sleva 15 % Končí zítra Zobrazit kód Sleva 15 % kod ONADNES
  ONADNES
  ?
  Poznámka: Získejte slevu 15 % s kódem ONADNES.
  + 5.25% vratné peníze! | Použito: 0x
 • Sleva 15 % Končí zítra Zobrazit kód zľava 15% s kódom ONADNES.
  ONADNES
  ?
  Poznámka: Získajte zľavu 15% s kódom ONADNES.
  + 5.25% vratné peníze! | Použito: 0x

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u BudesIN.cz

 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohly zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz AboutYou.cz KnihyDobrovsky.cz Notino.cz Lekarna.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít