Přihlásit se Registrovat

Tyhle vychytávky do domácnosti vás svojí jednoduchostí překvapí. Přitom vám usnadní spoustu práce a nepříjemných každodenních úkonů. Nebo jen hezky zútulní a zmodernizují interiér vašeho domova. Na AliExpress.com jsme pro vás vybrali 10 věciček, které jednou vyzkoušíte a už je nebudete chtít dát z ruky. A navíc je pořídíte za hubičku!

Pořadače a organizéry

Základem spokojenosti je uklizená domácnost. Nic vás totiž nedokáže rozčílit víc, než když doma neustále něco hledáte a věci se vám neuspořádaně válejí v poličkách a skříních. Přitom stačí tak málo! Pořiďte si šikovné organizéry a pořadače. Díky nim budete mít vždy přehled o svém oblečení a spodním prádle (sbohem, liché ponožky!) nebo třeba o kosmetických nezbytnostech a líčidlech.

Vychytávky do domácnosti - pořadače a oragnizéry

Jaké organizéry doporučujeme?

  • organizéry na oblečení, které zavěsíte do skříně

  • organizér na spodní prádlo do poličky či šuplíku

  • dřevěný pořadač na kosmetiku do koupelny

Vychytávky do kuchyně

Šuplíky v ložnici a poličky v koupelně už máte uspořádané, ale co kuchyň? Také se vám linka pořád plní nádobím a dalšími kuchyňskými potřebami? Mezi skvělé AliExpress tipy, o které se s vámi chceme podělit, patří šikovné háčky, které jednoduše připevníte ke spodku horních skříněk. A zavěsíte na ně vše, co zrovna potřebujete – hrníčky, vařečky, škrabky na brambory nebo kuchyňskou rukavici. Podobnou službu vám udělají také háčky na dveře pro zavěšení utěrky. Na koření, semínka, bonbony nebo sušené ovoce se zase hodí průhledné hliníkové znovu uzavíratelné sáčky, které nejen plní svou funkci, ale uspořádané potraviny různých barev v nich navíc vypadají moc hezky. 

Vychytávky do kuchyně

U kuchyně ještě chvíli zůstaneme. Také milujete čerstvě vymačkanou šťávu z pomerančů nebo citronů? Pořiďte si manuální presovač na citrusy, který zachytí nepříjemná zrníčka, a hotový džus z něj nalijete přímo do skleničky – nebo do pusy.

Rádi experimentujete se zdravými recepty? Pak by ve vaší domácnosti nemělo chybět speciálnívykrajovátko na zeleninové špagety. Váš hlavní chod nebo salát tak díky němu získá úplně nový rozměr. Spoustu času vám ušetří také multifunkční kráječ na ovoce. Už žádné zdlouhavé krájení nožem – jablečné nebo hruškové měsíčky vám tyto vychytávky vyrobí za pár vteřin. Na párty i běžné pohoštění výborně poslouží spirálkovač na brambory – domácí chipsy z něj navíc chutnají mnohem lépe, než ty balené z obchodu.

Koupelna, kterou vám bude každý závidět

Nakupování na AliExpress vás prostě bude bavit. Mezi další vychytávky do domu, které tu najdete, patří různé zlepšováky do koupelny. Třeba moderní držák na kartáčky a pastu, který pastu dokonce vytlačí za vás. Jsou vaše děti ještě malé a pořádně nedosáhnou ke kohoutku s tekoucí vodou? Pořiďte jim kreativní prodlužovač proudu ve tvaru zvířátek, který proud vody přiblíží k jejim ručičkám, které si hned budou mýt s větší chutí.

Vychytávky do koupelny

Chcete, aby se každodenní rutinní sprchování proměnilo v zážitek, na který se budete těšit? Mrkněte na LED svítidla, které namontujete do sprchy – a ta bude svítit různými barvami. A věřte, že to ocení nejen děti. Na digitálním displeji totiž uvidíte stupně vody. A to se hodí třeba při pokusech o otužování. Mezi oblíbené AliExpress tipy patří také barevná LED svítidla na toaletu.

Pracovna, co září čistotou

Věděli jste, že běžná počítačová klávesnice obsahuje mnohem více škodlivých bakterií než záchodové prkénko? Pryč s nimi! Žhavou novinkou je praktická čisticí gelovitá hmota na odstranění nečistot ze špatně dostupných míst. Hmotu využijete nejen pro vyčištění klávesnice, ale třeba i televizního ovladače, který špínu také přitahuje ve velkém.

Vychytávky do kanceláře

Pořádek ve své pracovně zajistí také organizéry na kabely. A ruku na srdce, jejich rozmotávání vám jistě už dlouho leze na nervy. Stejně jako kabely, i sluchátkajednoduše uspořádáte praktickým pořadačem. Budete sami překvapení, kolik vám tyhle vychytávky ušetří starostí i místa v šuplíku.

Vychytávky do kanceláře - organizéry na kabely

Na jaké vychytávky do domu nedáte dopustit vy? Napište nám je do komentářů!