Přihlásit se Registrovat

Plážová a bazénová sezóna je tady! Máte ale vše potřebné na pořádnou letní koupačku? Přinášíme tipy na lehátka, klobouky, brýle a mnoho dalších věcí, bez kterých se v létě prostě neobejdete! 

Lehátka a kruhy do vody

Bazénová sezóna se neobejde bez pořádného lehátka! Vybírat můžete z těch nejoriginálnějších tvarů ovoce, zvířat i pochoutek. Nebo máte raději klasické nafukovací matrace? Žádný problém, různé typy lehátek najdete například na Mall.cz.

Nakupte nafukovací lehátko na Bambule.cz a získáte až 2,5 % z nákupu zpět!

Bazénová sezóna je tady! Doporučujeme: Nafukovací držátko na pití

Bazénová sezóna - doporučujemeBazénová sezóna - doporučujemeBazénová sezóna - doporučujeme

Plážový stan

Praktickou vychytávkou při slunění a koupání je snadno sestavitelný plážový přístřešek, který si rozhodně oblíbíte. Plážový stan vám poskytne komfort a bezpečně vás ochrání nejen před přímým sluncem, ale také před případným větrem. Stan využijete při letní koupačce, ale je vhodný třeba také do parku jako ochrana před přímým sluncem pro malé děti.

Bazén

Nechystáte se v létě k moři, ale o koupání a slunění se nechcete připravit? Tak co takhle pořídit alespoň zahradní bazén, který ocení hlavně děti? Je tady spoustu možností - ať už zabudovaný bazén v zemi nebo třeba z laminované fólie. Pro malé děti bude stačit dětský nafukovací bazének plný hraček, kde se můžou kdykoliv zchladit a zadovádět.

 

Nejširší nabídku venkovních bazénů najdete na Marimex.cz, kde se vám z nákupu vrátí 3 % zpět.

Láhev na vodu

V létě nezapomínejte dodržovat pitný režim. Je třeba dbát především na malé děti, aby u vodních hrátek dostatečně doplňovaly tekutiny. Nejvhodnější je obyčejná voda z kohoutku, kterou můžete vylepšit třeba plátky citrónu nebo kousky čerstvého ovoce. Doporučujeme originální barevné skleněné či plastové láhve na vodu, které můžete neustále doplňovat a vyhnete se tak zbytečné koupi balených vod.

 

 

Piknikové vybavení

Pokud plánujete vyrazit k vodě na celý den mimo domov, je třeba dopředu naplánovat také jídlo. Tak proč rovnou nespojit koupání s piknikem? Stačí vymyslet jednoduchou svačinu a vybavit se pořádným piknikovým košem a dekou, na kterou se pohodlně vejde celá rodina.

 

Sluneční brýle

Sluneční brýle jsou něco, co prostě musíte na léto mít. Nejen, že zajišťují ochranu vašeho zraku před ostrým slunečním svitem, ale jsou také skvělým módním doplňkem ke každému outfitu! Vybírat můžete z mnoha tvarů, typů, velikostí i barev.

 

Letní klobouk

Ochrany před sluncem není nikdy dost! Ideální pokrývkou hlavy k vodě je klobouk, který nejen, že chrání vaši hlavu před slunečními paprsky, ale také tvoří trendy plážový doplněk jak pro ženy, tak i pro muže!

Bez jakého vybavení se u vody neobejdete vy? Jaké další tipy byste doporučili? Dejte nám vědět do komentáře!