Wedos.cz

O Wedos.cz

Výhodná hostingová služba. Wedos.cz je hostingová společnost působící na českém trhu od roku 2010. WEDOS se stará o více než 20 % všech domén a webových stránek v České republice. Služby poskytují nejen jednotlivcům a malým nebo středním podnikům, ale i obřím firmám a e-shopům.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč
Nakupujte, získejte peníze zpět a
50 Kč vstupní bonus.
Registrovat přes Google
nebo

Více informací

O WEDOS.CZ

Nejoblíbenější a nejrychleji rostoucí hostingová společnost působící na českém trhu od roku 2010. WEDOS se stará o více než 20 % všech domén a webových stránek v České republice. Služby poskytují nejen jednotlivcům a malým nebo středním podnikům, ale i obřím firmám a e-shopům s miliardovými obraty.

 

VÍCE INFORMACÍ

Wedos.cz patří mezi neojblíbenější a nejprodávanější poskytovatele prostoru pro vaše webové stránky v České republice. Také se může pyšnit titulem nejrychleji rostoucího registrátora .cz domén v ČR. Všechny hostingové služby jsou zabezpečené ochranou proti DDoS útokům a IDS / IPS ochranou. Můžete se také spolehnout na nejmodernější hardware s vysokým výkonem, stabilitou a kvalitou. V případě nespokojenosti se zakoupeným produktem vám Wedos.cz garantuje vrácení peněz až po dobu 180 dní od zakoupení. WEDOS vlastní dvě moderní datacentra v městě Hluboká nad Vltavou a chystá se výstavba třetího.

 

WEDOS SLUŽBY

Prohlédněte si všechny nabízené kategorie produktů od Wedos.cz:

Webhosting - NoLimit (PHP 7.3, Apache, htaccess, MySQL až 2 GB, až 110 GB pro vaše e-maily), NoLimit Extra (lze se na něj dodatečně přeorientovat z původního NoLimit, pokud vám základní parametry nevyhovují a je třeba něco výkonnějšího).

Domény – registrace národních, generických, ale také nových nTLD domén za trvale nejnižší ceny na trhu.

Virtuální servery - VPS On (cloudová infrastruktura OpenNebula, možná i migrace serveru v případě technických nebo hardwarových problémů), VPS SSD (privátní virtuální servery s SSD disky s plnou virtualizací, root přístupem a libovolným operačním systémem - VPS SSD Profi, VPS SSD).

Dedikované servery – Pro náročné aplikace vyžadující více výkonu než u VPS – značkové rackové servery – HPE ProLiant DL320e, Quanta S910-X31E, Fujitsu RX100.

WMS – kombinuje jednoduchost správy sdíleného webhostingu NoLimit s výkonem dedikovaného serveru – vyhrazené CPU, RAM a SSD

WEDOS Disk – bezpečné zálohování firemních i osobních dat (zálohování souborů) – WEDOS Disk 30 GB, WEDOS Disk 100 GB, WEDOS Disk 1 TB.

WEDOS Cloud – profesionální služba pro náročné zákazníky, kteří hledají zázemí pro vlastní cloudové datacentrum.

WEDOS Cloud Disk – revoluční nástroj, který umožňuje více uživatelům najednou v jeden okamžik pracovat v online souboru, sdílet své fotografie, kalendáře, či kontakty na jednom místě, ale také chatovat nebo pořádat videohovory s ostatními – WEDOS CD Free, WEDOS CD Family, WEDOS CD Office.

WEDOS OnLine – profesionální služba určená pro monitoring webhostingů, domén a serverů – WEDOS Free, WEDOS Pro, WEDOS Max.

WEDOS WebSite – jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránek, díky kterému si vytvoříte vlastní web i bez znalostí z programování či webdesignu – WEDOS WebSite Free, WEDOS WebSite Profi, WEDOS WebSite Premium.

WEDOS dárky – věrní zákazníci jsou obdarováváni zajímavými dárky – doména zdarma, WEDOS energy drink nebo pánská polokošile a dámské triko.

 

PLATBA SLUŽEB

Existuje několik možností, jak platit za WEDOS služby

    Zálohový účet - nejprve si u Wedos.cz nahrajete kredit, ze kterého se vám pak za nákupy budou peníze strhávat

    Online platební kartou

    Online bankovní platby

    Bankovní převod

    Elektronické peněženky – GoPay, Bitcoin,

    Další - Paysafecard, Google Pay, Apple Pay

Podobné obchody

Mall.cz Mall.cz
Přejít do obchodu
Dyson.cz Dyson.cz
Přejít do obchodu
AVG AVG
Přejít do obchodu
Xzone.cz Xzone.cz
Přejít do obchodu
4home.cz 4home.cz
Přejít do obchodu
Comfor.cz Comfor.cz
Přejít do obchodu
AliExpress.com AliExpress.com
Přejít do obchodu
Smarty.cz Smarty.cz
Přejít do obchodu

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se