Vivantis.cz

O Vivantis.cz

Vivantis je e-shop zaměřený na módu, módní doplňky, kosmetiku, parfémy.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč
Nakupujte, získejte peníze zpět a
50 Kč vstupní bonus.
Registrovat přes Google
nebo

Více informací

Internetový portál Vivantis.cz sdružuje celkem pět e-shopů se zaměřením na módu, zdraví a lifestyle. Mezi jeho značky patří Krása.cz, Parfémy.cz, Šperky.cz, Hodinky.cz a Prozdraví.cz. Vše od kabelky až po parfém tedy najdete na jednom místě.

Dlouholetá tradice Vivantis

Vivantis působí na českém trhu s e-commerce od roku 2001, kdy zakladatel Martin Rozhoň spustil informační portál o zdraví www.celostnimedicina.cz a následně první e-shop www.prozdravi.cz.

V roce 2014 do společnosti majetkově vstoupila společnost E-commerce Holding a.s. Vivantis funguje v Česku, ale i na pěti dalších evropských trzích: na Slovensku (Vivantis.sk, Prezdravie.sk), v Rumunsku (Vivantis.ro), v Maďarsku (Vivantis.ho) a v Rakousku (Vivantis-shop.at).

Pět e-shopů zaměřených na lifestyle

Centrální e-shop Vivantis provozuje celkem pět různých internetových obchodů zaměřených na zdraví životní styl, kosmetiku, módu a krásu. Vybírejte z více než 50 000 položek od známých značek. Většina zboží je skladem a doručení probíhá během 1-2 pracovních dní.

Krasa.cz

E-shop zaměřený na kosmetiku. V nabídce je přes 16 500 produktů populárních značek; pleťová, tělová a vlasová kosmetika, dekorativní kosmetika, přírodní kosmetika, ale také kosmetické pomůcky a doplňky stravy pro ženy.

Parfemy.cz

Vyberte si ze 14 500 originálních vůní. V nabídce jsou parfémy pro ženy, pánské parfémy i unisex vůně značek jako Calvin Klein, Dolce&Gabana, Hugo Boss, Armani, DKNY a mnoho dalších. Vyzkoušejte také vzorky parfémů a testery.

Prozdravi.cz

E-shop je zaměřen na prodej přírodních produktů pro zdraví. Najdete zde doplňky stravy, vitamíny, minerály, bylinné čaje, přípravky na hubnutí, ale i zdravotnické a diagnostické pomůcky. Čeká na vás také přírodní kosmetika nebo speciální výživa pro děti i dospělé. 

Hodinky.cz

Tento e-shop se specializuje na prodej hodinek od různých značek, včetně jejich příslušenství. Najdete tu klasické hodinky Casio, moderní kousky značek Axent of Scandinavia, DKNY, Jet Set i luxusní hodinky Junghans a Edox. Součástí nabídky jsou i nástěnné a stolní hodiny, budíky nebo meteostanice.

Sperky.cz 

Přes 25 000 skvostů na jednom místě – šperky, klenoty a módní doplňky. Dámské náhrdelníky, náušnice a prsteny, ale i pánské šperky – spony na kravatu, manžetové knoflíčky a přívěsky. Vyberte si z kousků od předních světových značek, jako je Morellato, Storm, Tribal, Miss Sixty a mnoho dalších. 

Nakupování na Vivantis

Vivantis se snaží svým zákazníkům nakupování co nejvíce zpříjemnit, a proto nabízí záruku „5 nej“:

  1. Nejširší sortiment – přes 50 000 produktů různých druhů a značek
  2. Nejrychlejší doručení – do 1-2 dnů
  3. Nejlevnější poštovné – už od 29 Kč
  4. Nejvíce informací – kompletní informace o daném produktu, možnost poradit se přímo s prodejcem a kosmetická, vizážistická, lékařská, výživová a psychologická poradna
  5. Nejvyšší kvalita služeb a záruka velké společnosti

Velkoobchod Vivantis

Jednotlivé e-shopy skupiny Vivantis nabízejí zboží přímo koncovým zákazníkům, společnost zároveň funguje jako velkoobchod. Dodává zboží internetovým i kamenným obchodům a dalším firmám.

Podobné obchody

Mall.cz Mall.cz
Přejít do obchodu
ZOOT.cz ZOOT.cz
Přejít do obchodu
Krasa.cz Krasa.cz
Přejít do obchodu
Parfemy.cz Parfemy.cz
Přejít do obchodu
Prozdravi.cz Prozdravi.cz
Přejít do obchodu
Yves-rocher.cz Yves-rocher.cz
Přejít do obchodu
AliExpress.com AliExpress.com
Přejít do obchodu
Pilulka.cz Pilulka.cz
Přejít do obchodu

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se