Tipy pro tvůj nákup

Přinášíme ti několik tipů pro úspěšný nákup:

1.  Doporučujeme před přihlášením do tvého účtu a samotným nákupem vymazat cookies tvého prohlížeče. V historii tvého prohlížeče totiž mohou být zaznamenáni odlišní provizní partneři a provize z tvého nákupu by poté mohla být připsána jinému portálu. Obchod by posléze provizi nemohl vyplatit nám a my poté nemohli připsat vratné peníze tobě. Vymazání cookies je jednoduchá věc, pro návod klikni zde.

2.  Zkontroluj si, že jsi přihlášený(á) do svého účtu.

3.  Najdi na VratnéPeníze.cz obchod, ve kterém máš zájem nakoupit a jdi na jeho detail.

4.  V detailu obchodu nalezneš logo, popis obchodu a informaci, v jakých kategoriích nabízí zboží. U každé kategorie zboží je uvedeno, kolik % z každého nákupu ti vrátíme zpět a odkaz na nakoupení v daném obchodu.

5.  Klikni na “přejít do obchodu” a budeš přesměrován(a) do daného obchodu.

6.  Nakup v daném obchodu.

7.  Ve tvém účtu by se měly do 2 dnů objevit očekávané vratné peníze. Skutečné připsání peněz proběhne v okamžiku, kdy obchod zašle peníze nám. Obvykle vše může trvat 4-6 týdnů, především kvůli zákonné 14 denní lhůtě pro vrácení zboží.

 

Co dále?

Nakupuj (seznam obchodů)

Přihlaš se / Registruj se

Další dotazy? Ptej se

 

 

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz KnihyDobrovsky.cz Notino.cz AboutYou.cz OKAY.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít