RelaxMobil.cz

RelaxMobil.cz slevové kupóny a kódy

  • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
  • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
  • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

Relax Mobil je mobilní operátor, u kterého zákazník platí jen to, co skutečně provolá.

Vratné
peníze
25 - 70 Kč
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!
RelaxMobil.cz aktuálně nenabízí žádný
slevový kupón nebo kód.
Máš ale možnost si nechat
z nákupu vrátit až 4 %.

Podrobné podmínky k výši vrácených peněz

  • Odměna za uhrazení dvou faktur (40-70 Kč) 40 Kč
  • Odměna za uzavření smlouvy (25-40 Kč) 25 Kč

Takto jsme vrátili peníze u RelaxMobil.cz již více než 5×!

Z nákupu na RelaxMobil.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 25 - 70 Kč zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u RelaxMobil.cz

  • Registrací zákazníka u operátora Relax Mobil je na přání obchodu připsána jako potvrzení úkonu odměna ve výši 0 Kč. Jakmile uzavřeš smlouvu, získáš první část odměny. Jakmile pak úspěšně uhradíš první dvě faktury k uzavřené smlouvě, bude Ti připsána druhá část odměny. V těchto dvou krocích tak získáš celou maximální odměnu.
  • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
  • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
  • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
  • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohli zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com Mall.cz Booking.com Pilulka.cz Bonprix.cz DrMax.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít