Lottoland.com

Lottoland.com slevové kupóny a kódy

 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

Lottoland nabízí tisícům milovníků loterií z celého světa šanci hrát o jackpoty.

Vratné
peníze
75 Kč
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!
Lottoland.com aktuálně nenabízí žádný
slevový kupón nebo kód.
Máš ale možnost si nechat
z nákupu vrátit až 4 %.

Podrobné podmínky k výši vrácených peněz

 • Nová registrace a nákup alespoň 1 sloupečku EuroJackpotu 75 Kč

Takto jsme vrátili peníze u Lottoland.com již více než 20×!

Z nákupu na Lottoland.com ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 75 Kč zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u Lottoland.com

 • Vratné peníze 75 Kč lze vyplatit pouze novým zákazníkům Lottoland. Je výslovně zakázáno si zakládat duplicitní účty na Lottoland za účelem získání vícero odměn od VratnéPeníze.cz. V případě porušení této podmínky ti může být účet na VratnéPeníze.cz zrušen bez náhrady.
 • Odměnu 75 Kč lze na jeden účet na VratnePenize.cz vyplatit pouze jednou. Případné další odměny v rámci jednoho účtu nebudou vyplaceny.
 • Odměnu ti připíšeme až po 80 dnech po prvním nákupu přímo do schváleného stavu, tzn., že tě nebudeme informovat o čekajících vratných penězích.
 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohli zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com Mall.cz Pilulka.cz Tchibo.cz Kasa.cz Booking.com

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít