Dovolena.cz

Dovolena.cz slevové kupóny a kódy

 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

Vyberte si ze široké nabídky zájezdů jak českých, tak i německých a rakouských cestovních kanceláří od společnosti Student Agency, s. r. o.

Vratné
peníze
1.5 %
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!
Dovolena.cz aktuálně nenabízí žádný
slevový kupón nebo kód.
Máš ale možnost si nechat
z nákupu vrátit až 4 %.

Takto jsme vrátili peníze u Dovolena.cz již více než 100×!

Z nákupu na Dovolena.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 1.5 % zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u Dovolena.cz

 • Příspěvek na charitu se vyplácí pouze za nákup zájezdu. Pro připsání příspěvku na charitu je nutné provést celou objednávku on-line prostřednictvím nezávazné objednávky. Pokud této rezervaci předchází jiná rezervace uskutečněná bez použití stránek VratnéPeníze.cz, příspěvek na charitu nemusí být vyplacen a je považován za duplicitu.
 • Za dodatečné nákupy se příspěvek nevyplácí. Jakákoliv pozdější změna nebo úprava objednávky (telefonicky), která by vedla ke zrušení a vytvoření nové objednávky, může mít za následek neproplacení příspěvku na charitu.
 • Příspěvek na charitu bude schválen do 1 měsíce po ukončení dovolené.
 • Příspěvek na charitu se nevztahuje na zájezdy od německých CK.
 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohli zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz AboutYou.cz KnihyDobrovsky.cz Notino.cz Lekarna.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít