Bonprix.cz

Bonprix.cz slevové kupóny a kódy

 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

Mezinárodní zásilkový obchodní dům Bonprix.cz nabízí široký sortiment oblečení pro muže, ženy, děti. Najdeš zde obuv a doplňky do domácnosti.

Slevové kódy zlevní zboží ještě před zaplacením. Využij u Bonprix.cz dvojitou výhodu: slevu před zaplacením a zpětně i „vratné peníze“ v případě, že půjdeš do obchodu přes tlačítko „Přejít do obchodu“.

 • Doprava
  zdarma
  Platí do: 27.03.2017 Zobrazit kód Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
  GA63
  ?
  Poznámka: Platí na celý sortiment, pouze přes internet, kódy nelze spojovat.
  + 4.5% vratné peníze! | Použito: 257x

Vratné
peníze
4.5 %
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!

Takto jsme vrátili peníze u Bonprix.cz již více než 20700×!

Z nákupu na Bonprix.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 4.5 % zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u Bonprix.cz

 • Informaci o čekajících vratných penězích získáš u Bonprix se zpožděním, max. však do 10 dnů od nákupu. Za toto informační zpoždění se moc omlouváme.
 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohli zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com Mall.cz Tchibo.cz Bonprix.cz Pilulka.cz Booking.com

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít