AliExpress.com

AliExpress.com slevové kupóny a kódy

 • 1 Registruj se zdarma vstupní bonus 50 Kč
 • 2 Klikni na tlačítko „Přejít do obchodu“ a nakup jako obvykle
 • 3 Vrátíme Ti peníze slíbenou část na Tvůj účet

AliExpress přináší kvalitní výrobky za velkoobchodní ceny. Objednej si zboží přímo od výrobců. většinou je doprava ZDARMA.

Vratné
peníze
1 - 5 %
Přejít do obchodu Důležité
upozornění!
AliExpress.com aktuálně nenabízí žádný
slevový kupón nebo kód.
Máš ale možnost si nechat
z nákupu vrátit až 4 %.

Podrobné podmínky k výši vrácených peněz

 • Většina produktů 5 %
 • Produkty od cca. 10 % prodejců 0 %

Takto jsme vrátili peníze u AliExpress.com již více než 1006000×!

Z nákupu na AliExpress.com ti z hodnoty objednávky bez DPH vrátíme 1 - 5 % zpět. Tuto částku (tzv. „vratné peníze“) ti vrátíme zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet na VratnéPeníze.cz.

Podrobné podmínky pro připsání „vratných peněz“ u AliExpress.com

 • U Aliexpress.com bohužel nedokážeme vracet peníze ze všech nákupů. Celkově dokážeme vyplácet 1 - 5 % z cca. 60 % sortimentu, který najdeš na Aliexpress.com. Předem ale bohužel nedokážeme blíže specifikovat, za které výrobky lze odměnu vyplatit a za které nikoliv, protože na Aliexpress.com existuje obrovské množství různých prodejců a sortimentu.
 • Nákup je potřeba uskutečnit prostřednictvím webové stránky aliexpress.com. Nesmí se používat žádné doplňky například Aliexpress Superstar a další.
 • V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na VratnéPeníze.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "vratných peněz".
 • Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Přejít do obchodu" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu.
 • Základ pro výpočet "vratných peněz" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy.
 • VratnéPeníze.cz nemůže garantovat vyplacení "vratných peněz" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes VratnéPeníze.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro VratnéPeníze.cz, web VratnéPeníze.cz si vyhrazuje právo neproplatit "vratné peníze" uživateli.

Snad by tě mohli zajímat i jiné obchody

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz Notino.cz KnihyDobrovsky.cz AboutYou.cz Pilulka.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít