Spolupracujte s námi

Vlastníte internetový obchod či poskytujete služby? Máte zájem získat více zákazníků? Pak neváhejte a spolupracujte s námi!

Co taková spolupráce představuje?

Je třeba, abyste svůj e-shop zapojili do jedné z některých veřejných affiliate (provizních) sítí. Jakmile toto splňujete, zařadíme se do Vašeho provizního programu, začneme Vám přivádět nové zákazníky a Vy nám za uskutečněné obchody budete zasílat provize. My poté minimálně polovinu této provize vrátíme zpět našim návštěvníkům (tedy i Vašim zákazníkům).

Proč je pro Vás výhodné?

Konečně naplno využijete svůj provizní systém a tak získáte mnoho nových zákazníků. Ti se budou sami rádi vracet k Vám, jelikož díky VratnéPeníze.cz získávají z každého nákupu automaticky vratné peníze. Získáte zajímavou reklamu a nezaplatíte za ni jedinou korunu navíc!

Jak začít spolupracovat?

Napište nám na affiliate@vratnepenize.cz a hned se domluvíme! Stejně tak nám napište v případě jakéhokoliv dotazu, moc rádi s Vámi vše probereme.

 

Těšíme se na další spolupráci!

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz AboutYou.cz KnihyDobrovsky.cz Notino.cz Lekarna.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít