Spolupracujte s námi

Vlastníte internetový obchod či poskytujete služby? Máte zájem získat více zákazníků? Pak neváhejte a spolupracujte s námi!

Co taková spolupráce představuje?

Je třeba, abyste svůj e-shop zapojili do jedné z některých veřejných affiliate (provizních) sítí Jakmile toto splňujete, zařadíme se do Vašeho provizního programu, začneme Vám přivádět nové zákazníky a Vy nám za uskutečněné obchody zasílat provize. My poté minimálně polovinu této provize vrátíme zpět našim návštěvníkům (tedy i Vašim zákazníkům).

Proč je pro Vás výhodné?

Konečně naplno využijete svůj provizní systém a tak získáte mnoho nových zákazníků. Ti se budou sami rádi vracet k Vám, jelikož díky VratnéPeníze.cz získávají z každého nákupu automaticky slevu. Získáte zajímavou reklamu a nezaplatíte za ni jedinou Korunu navíc!

Jak začít spolupracovat?

Napište nám na affiliate@vratnepenize.cz a hned se domluvíme! Stejně tak nám napište v případě jakéhokoliv dotazu, moc rádi s Vámi vše probereme.

 

Těšíme se na další spolupráci!

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

Poučení o ochraně osobních údajů

AliExpress.com Mall.cz Pilulka.cz Booking.com Tchibo.cz DrMax.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít