Co je to mojeID?

MojeID je nová bezplatná služba, která vám přináší možnost přihlašovat se všude na internetu vždy jen s jednim heslem, ostatní si už nemusíte pamatovat. Na internetovém portálu, který navštívíte, stačí místo klasického přihlašování kliknout na logo mojeID a ... to je vše, nacházíte se ve svém účtu!

Službu provozuje nezávislé sdružení CZ.NIC, které zodpovídá za domény s koncovkou .cz. Díky tomu je služba zcela bezplatná, Vaše údaje nejsou za žádných okolností předávány třetím stranám a slouží jen pro Vaší identifikaci na portálech, kde se přihlašujete. Zajímá vás více informací? Vše se dozvíte na www.mojeID.cz.

Jak na to? 
Pro založení mojeID se přihlaste do svého uživatelského účtu standardním způsobem, poté klikněte na hlavní straně svého profilu na tlačítko "Registrovat na MojeID". Po úspěšném založení mojeID účtu klikněte na "Provázat s mojeID" (je třeba se registrovat přes VratnePenize.cz, v případě registrace přímo na mojeID.cz Vám peníze připsány nebudou).

Již máš účet na mojeID?

Přihlásit přes mojeID

Nemáš ještě účet na mojeID?

Zaregistruj se hned a dám ti 50 Kč
jako bonus!

Registrace
zdarama

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes mojeID

AliExpress.com DrMax.cz Notino.cz KnihyDobrovsky.cz AboutYou.cz Pilulka.cz

Portál VratnePenize.cz vrací peníze zpět za online nakupování pouze registrovaným uživatelům, kteří přešli do e-shopu proklikem ze stránek vratnepenize.cz. Vedení účtu je plně zdarma a registraci lze kdykoliv zrušit.

Zavřít