Díky registraci získáš z každého nákupu až 15% zpět. Registruj ze zdarma a získej vstupní bonus 50Kč! »

Často kladené otázky

Co jsou to ty "vratné peníze"?

Jakmile nakoupíš v obchodě jako přihlášený (tudíž i registrovaný) uživatel stránek VratnéPeníze.cz, obchod pozná, že přicházíš od nás a dá nám provizi z tvého nákupu. My z této provize dáme větší část tobě zpátky. Jako vratné peníze tedy označujeme tu částku, kterou získáš ze svého nákupu zpět.

Proč se musím registrovat?

Protože jedině když se zaregistruješ a přihlásíš, můžeš použít speciální odkaz (obsahující tvé unikátní číslo) pro odchod do daného obchodu. V obchodu zaznamenají, že přicházíš z VratnéPeníze.cz a vyplatí nám provizi z nákupu. My poznáme, že jsi nakoupil(a) ty a můžeme ti zaslat vratné peníze.

Jak to celé funguje?

Vše funguje na základě provize ze zprostředkování. Na náš účet přijde odměna za tvůj nákup. Následně minimálně polovinu částky přepošleme dále na tvůj registrovaný účet. Po dosažení minimální částky pro výplatu můžeš zažádat o vyplacení celé částky na tvůj bankovní účet.

Jaká je minimální částka pro výplatu?

Minimální částka pro výplatu na tvůj bankovní účet je 300 Kč (včetně všech bonusů).

Jak získám vstupní bonus?

Vstupní bonus 50 Kč získáš automaticky tím, že se registruješ.

Jak získám bonus za doporučení přátelům?

Bonus za doporučení příteli 100 Kč získáš tehdy, když skrze tvůj účet na VratnéPeníze.cz zašleš pozvánku, na základě které se přítel registruje a provede nákup za alespoň 1.000 Kč (za tuto částku mu musí být vyplaceny vratné peníze). Přátel můžeš pozvat kolik jen budeš chtít, počet bonusů není omezen.

Nakoupil(a) jsem v eshopu, ale stále nevidím na svém účtu na VratnéPeníze.cz připsané peníze, proč?

Obchody nám posílají peníze zpět nejdříve až ve chvíli, kdy je zboží zaplacené, převzaté zákazníkem a poté uplyne 14 denní lhůta pro vrácení zboží. Ihned jak nám peníze dorazí, připíšeme je na tvůj účet.

Nenašel jsem na VratnéPeníze.cz svůj oblíbený obchod, co mám dělat?

V tom případě bude nejlepší nás kontaktovat a my uděláme vše proto, abychom se s obchodem domluvili na spolupráci!

Jak se dozvím, kolik peněz z mého nákupu dostanu zpět?

Vratné Peníze jsou vypláceny pouze z ceny zboží nebo služby bez DPH. Za platbu DPH, poštovného a jiných dodatečných poplatků nemůžeme poskytovat žádnou slevu, protože e-shop nám platí provizi za zprostředkování prodeje pouze z ceny bez DPH.

Přihlaš se

Nemám účet, chci se registrovat

Zapomněl jsi heslo?
Zobrazit desktopovou verzi