Přihlásit se Registrovat
Mironet.cz

O Mironet.cz

Největším IT eshop v ČR s 21 letou tradicí. Velký výběr počítačů, mobilních telefonů a příslušenství.

Získejte peníze ze svých nákupů na internetu

Zaregistrujte se

Během 20 vteřin se zaregistrujete, získáte účet zdarma i první bonus 50 Kč.

Zvolte obchod a nakupte

Stačí přejít do více než 500 e-shopů z webu VratnéPeníze.cz.

Užijte si ušetřené peníze

Z každého nákupu dostanete část peněz zpět.
Vyplaceno 50 milionů Kč

Nakupujte, získejte peníze zpět a 50 Kč jako bonus.

Registrujte se pomocí

Google

nebo

Více informací

Mironet je jedním z největších českých prodejců informačních technologií a elektroniky. V jeho sortimentu nalezjete především počítače, telefony, notebooky a herní konzole. Nechybí ani domácí elektronika, zahradní technika, nářadí pro kutily a hračky.

Mironet, specialista v oblasti IT a elektroniky

Společnost Mironet funguje na českém trhu už od roku 1996. Začínala jako prodejce počítačů a telefonů, v současnosti v jeho nabídce nechybí další produkty, a to nejen z oblasti elektroniky. Mironet zaměstnává vyškolené techniky a IT specialisty, kteří zákazníkům poskytují špičkový zákaznický servis a odborné poradenství.

Nakupování na Mironet.cz

Na Mironetu nakupují koncoví zákazníci i firmy. Zboží si můžete nechat doručit na kteroukoliv pobočku Mironet (zdarma), na výdejnu či PPL Parcelshop, Balíkovnu České pošty a samozřejmě i přímo domů nebo do kanceláře. Mironet nabízí expresní doručení a odborné zapojení přístroje.

Nákup na splátky a na fakturu

Mironet spolupracuje s firmou HomeCredit, a nabízí tak možnost nákupu na splátky. Využijte poradny pro nejvýhodnější financování vašeho nákupu. Zboží je možné nakoupit také na fakturu. 

Pojištění a záruka na elektroniku Mironet

Mironet dále nabízí pojištění zboží s možností náhradního kusu během opravy a záruku včasného doručení. Kromě toho si můžete připlatit za prodlouženou záruku nebo službu All risk záruka. Pokud Mironet nedodrží termín doručení, vrátí vám 500 korun z nákupu zpět.

Bomba slevy

Ve stejnojmenné sekci naleznete počítače, elektroniku, telefony a další vybrané zboží za výhodné ceny se slevou až 80 %. Nabídka je časově omezená, a tak s nákupem neváhejte!

Servis počítačů a telefonů

Mironet zajišťuje také technický servis počítačů a notebooků, servis telefonů a tabletů a instalaci pokladních a evidenčních systémů. Má také vlastní výjezdový tým, který se postará o instalace PC, tiskáren a pokladen, zapojení nebo opravy sítě nebo zprovozní váš kamerový systém.

Počítače, notebooky a IT příslušenství

Na Mironet.cz nakoupíte všechny druhy PC, notebooky a IT příslušenství. Seženete zde monitory, projektory, tiskárny, servery a záložní zdroje UPS a veškeré komponenty pro vaše zařízení (grafické karty, operační paměti, flash disky, pevné disky a SSD a další).

Telefony, mobily a elektronika

V sortimentu Mironet nechybí mobilní telefony a telefony pro pevnou linku, tablety, čtečky e-knih, ale také navigace, televize, fotoaparáty, reproduktory, MP3 přehrávače, autorádia a vešekerá další video a audio technika.

Hobby, hračky a potřeby pro domácnost

V roce 2019 rozšířil Mironet své portfolio také o další produkty, jako je například zahradní technika a nářadí, ale také hračky a hry pro děti nebo menší kuchyňské spotřebiče a elektronika pro péči o tělo a vlasy.

Partner Miss ČR

Mironet je dlouholetým partnerem soutěže Miss ČR. Na e-shopu si proto můžete pořídit šperky, vína, kosmetiku a další produkty věnované soutěži.

Podobné obchody

Více než 200 000 lidí s námi šetří při nákupech.

Přidejte se k nim.

Registrujte se