Přihlásit se Registrovat

Co by to bylo za prázdniny bez dovádění v bazénu, stavění hradů z písku a lenošení na dece u místního koupaliště? Vodní radovánky zkrátka k létu patří, a tak si je pojďte pořádně užít. Inspirujte se našimi tipy, co si s sebou kromě plavek přibalit.

Výbava jako v akvaparku

Nafukovací vodní vychytávky u vody rozhodně zabodují, a to jak u dětí, tak u dospělých. Dětem, které si ještě nejsou úplně jisté v plavání, pořiďte nafukovací rukávky a plavací kruh. Seženete je vytvarované třeba do jejich oblíbeného zvířátka, komiksového hrdiny nebo pohádkové postavičky.

A během toho, co se děti budou cachtat ve vodě, si dejte leháro v nafukovacím lehátku nebo křesle. Nafukovací lehátka a křesla existují ve formě pro jednoho člověka i pro více lidí. Snad nejpopulárnější jsou vodní lehátka ve tvaru plameňáka nebo jednorožce s držátkem na pití. A párty může začít.

Kde koupit potřeby k vodě? Hračky do vody se slevou až 5 % kupujte Feedo.cz. Na inSPORTline.cz seženete potřeby pro vodáky i plážové povaleče a 2 % z každého nákupu se vám vrátí zpět.

Pojďme se ještě na chvíli vrátit k dětem. Kromě rukávků a kruhu ocení také nafukovací vodní hračky. Lodičky, zvířátka, autíčka, ale i branky na vodní pólo nebo vodní skluzavky přinášejí tolik zábavy! Jsou vhodné i pro nejmenší děti, které je využijí jak ve vodě, tak při hraní na pláži.

Výhodou nafukovacích vodních potřeb je jejich skladnost – třeba malé nafukovací vodní hračky pro děti snadno složíte i do malé kabelky. Pro větší nafukovací křesla nebo lehátka využijete pumpičku, kterou si k nim nezapomeňte dokoupit.

Zabodujte letos u vody ve stylových plavkách. Přečtěte si, jak vybrat nové plavky na AliExpressu.

Aby slunce netrápilo a dobře se leželo

V parných dnech se hlavně přes poledne rádi „uklidíte“ někam u stínu. Na koupalištích jsou ale místa pod stromy často okamžitě zabraná, a tak se vybavte vlastním přenosným stínidlem. Přineste si plážový slunečník nebo samorozkládací plážový stan, který je lehký, skladný a praktický.

Nezapomeňte ani na piknikovou deku. Oproti obyčejné dece nebo osušce má spodní vrstvu nepromokavou a složí se jako taška. Jestli se vám nechce lenošit na zemi, popřemýšlejte o koupi houpací sítě neboli hamaky. Hamaku jednoduše zavážete na obou koncích okolo kmene stromu nebo tyče. Překvapí vás, jak pohodlně se v ní leží nebo dokonce spí.

Kvalitní houpací sítě, plážové stany a další potřeby na piknik u vody koupíte na 4camping.cz. Díky cashbacku VratnéPeníze.cz navíc ušetříte až 4 % z nákupu!

Pro potápěče a hračičky

Taky vás nebo vaše děti tolik baví prozkoumávat život pod vodní hladinou? V rybníce i v moři nasaďte plavecké brýle nebo potápěčskou masku a šnorchl a podvodní svět se vám ukáže v plné kráse. Jestli chcete být rychlí a hbití jako ryba, obujte si také kvalitní botičkové ploutve.

Ale i na břehu se dá užít spoustu legrace. V plážovém vybavení nesmí chybět sada hraček do písku – kyblík, lopata, bábovičky a různé formičky. Pokud potřebujete ušetřit místo a nějakou tu váhu navíc, doporučujeme hračky do písku ze silikonu.

U vody užijete také nafukovací míč nebo míč na plážový volejbal. Pokud vyrážíte jen ve dvou, vyhrajete si se setem na plážový tenis, tedy s malými raketami a míčkem. Případně přibalte cestovní pétanque a kroket a o aktivní zábavu máte postaráno. Nakupte na Sportobchod.cz a 2 % z nákupu máte zpátky.

Ušetřete s cashbackovým portálem VratnéPeníze.cz i o prázdninách. Podívejte se, v jakých online obchodech nakoupíte vybavení na léto ještě levněji.

Bez čeho k vodě nevyrážíte vy? A co obvykle balíte do plážové tašky? Napište nám do komentářů!